led aydınlatmada kuyumcu mağaza vb yerlerin aydınlatılması

nafta60

Üye
ilerki zamanlarda aydınlatmada led devrine geçicez . arkadaşlar size sorum olacak bana yardımcı olursanaız çok sevinecem .led aydınlatma ile kuyumcu vey mağza gibi yerleri istediğimiz ışığı alarak aydınlatma yapabilirmiyiz şimdiden herkese teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
ışık alınıyor tabi ama bir kuyumcuya yetecek kadar değil zaten karanlıkta işe yarayacak ve elektriksiz çalışacak olan bir ürün , sen ışığı kullanmaktan kastın gece mi? yani dükkanı kapatıp giderken ürünleri gösterebilsin mi diyorsun ?

Merhaba ,

Firmamız LED aydınlatma üzerine faaliyet gösteren kendi PBC dizgi standarlarmız olan 20 yıllık elektronik firmasıyız. firmamız Türkiye'nin ilk PLC ekibidir.

Örnek mağazalarımız ve sektöre özel yoğunlaştığımız, Kuyumcu Mağaza LED Aydınlatma - Led Vitrin ve Ma?aza ekonomik aydınlatma çözümleri HB grup dan merak ettiğiniz bilgilere erişebilirsiniz.

Ürün tedariki içinde lütfen iletişime geçiniz.

iyi günler dileklerimle

volkan yılmaz

Yane sen oLmadığın zaman ürünlerini gözükmesinimi istiyortsun.

ilerki zamanlarda aydınlatmada led devrine geçicez . arkadaşlar size sorum olacak bana yardımcı olursanaız çok sevinecem .led aydınlatma ile kuyumcu vey mağza gibi yerleri istediğimiz ışığı alarak aydınlatma yapabilirmiyiz şimdiden herkese teşekkürler

Yapılır ancak iyi etüd ve hesap edip doğru ürünü uygulamak gerekli bunuda satıcı yapacak... Kullanıkacak ledlerin sattığınız ürüne uygun kelvin değerleri, açısı ve uygulama yüksekliği kriter değerler... En başta vitrin ve mağaza için genel aydınlatma tür olarak farklı aydınlatma türleri...
Yanlış yada uygun olmayan ürünlerle cebinizden bi dünya gereksiz para çıkar...

Ben Antalya Beldibinde Luks bir Kuyumcu Dükkanın projesini bu şekilde yaptım.Yalnız Dükkan içerisinde Spot mutlaka kullanıyorsun.Sadece Led kullanarak Mağazanın Camekanını Aydınlatır,Ürünü ön plana çıkarabilirsin.Birde Mağazanın Dış görünüşünü Ledler yardımıyla aydınlatarak ilgi çekici hale getirebilrsin.

led projektörler var kullanabilirsin

Kendi firmamızda soğutmaya ihtiyacı kalmayan LED aydınlatma ürünlerini ürettik. Fabrika aydınlatmalarından tutun da her türlü aydınlatma konusunda uygulama veya projelerimiz mevcut. İzmir'de hizmt vermekteyiz ancak ürünleri tüm türkiye ve ülke dışına göndermekteyiz.

Forum istatistikleri

Konular
128,240
Kullanıcılar
450,049
Son üye
elm3ss

Yeni konular

Geri