Kumanda Projesini okuma ve pano montajı

merhaba
geniş kapsamlı kumanda projelerini okuyup yorumlamama yardımcı olacak dökümanlar ( kompleks projelerde sayfalar arasındaki geçişler, sayfa üzerindeki numaraların anlamı) aramaktayım, elinde olan varsa paylaşabilirmi? Ayrıca bu kumanda projesinin panoya işlenmesini anlatan dökümanlar da aramaktayım. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar...

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Kumanda panosunda kastın is makinasi mi endüstriyel mi.

endüstriyel. bir fabrika içerindeki kumanda projesi olabilir. fabrika içindeki makinelerin kumanda edilmesi olarak düşünebiliriz.

Fabrıkadakı makınların, elektrık projelerı vardır.Alın elınıze. panonun basına gecin ve takıp edın.En iyi eğitim bu.

kamuda dediğiniz zor oluyor. yapılan işi kontrol etmek için bu dökümanları istiyorum.

Bazı şeyler okumakla anlasilmiyo zeybek abiye katiliyorum uygulama yapınca unutulmuyo daha iyi anlıyorum ama arastrmakda lazzim

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri