KPSS 2012 Lisans

-Benim aklıma takılan beyazkalemin açıklamasındaki "kendi öğrenci ve öğretmenlerimizden sınava girenlerin aklında kalan bilgilere göre hazırlanıp deneme formatında sunulmuştur diyor." Peki neden 57 soruyu hatırlayıpta 3 tane güncel soruyu hatırlayamadılar ? Ve OSYM neden hala soruları yayınlamıyor? Neden şüpheye mahal veriyorlar.
-Sınava gelince Türkçe haricinde kolaydı.

Peki soruları beyazkalem çalmış olsa niye soruları yayınlasın daha çabuk yakalanmak için mi?
(Bu arada selçuk üni. mezunsunuz?)

Peki soruları beyazkalem çalmış olsa niye soruları yayınlasın daha çabuk yakalanmak için mi?
()

hocam bide sunu yakalamak lazım size dava açsalar bile ispatları olmadıgı icin beyazkaleme suc veremeyeceklerdir. Adamların bu sene yaptıgı reklamı siz düşünün bide ... bir taşla 2 kuş yani ;)

Hukuğun en temek kurallarından biri:suçu ispatlanana kadar herkes masumdur.Ve de ortada ispat yok yani bir taşla bir kuş(reklam yapmalrı):)

92 net geldi,sizde durumlar nedir..

-Benim aklıma takılan beyazkalemin açıklamasındaki "kendi öğrenci ve öğretmenlerimizden sınava girenlerin aklında kalan bilgilere göre hazırlanıp deneme formatında sunulmuştur diyor." Peki neden 57 soruyu hatırlayıpta 3 tane güncel soruyu hatırlayamadılar ? Ve OSYM neden hala soruları yayınlamıyor? Neden şüpheye mahal veriyorlar.
-Sınava gelince Türkçe haricinde kolaydı.
Buyrun sorular da yayınlandı:ftp://dokuman.osym.gov.tr/2012KPSS1SORULAR/KPSS1_2012_CS_GYGK.pdf

sınav zordu nasıl kolay diyebiliyorsunuz anlamıyorum bunu ben 105 net bekleyerek söylüyorum, normal denemelerde 6 - 12 y yapıp 30 dk artırırken bu sınavda 5 dk kala bitti, türkçe beklenilen gibi zordu, ama sınav genel olarak 2010 sınavı gibi de değildi çalışan için daha eleyici bu da bir artı.

Kopya iddaalarına ben inanmıyor idim (!) diha ve beyazkalem soruları sınavdan sonra vermiş önce verse tamam ama sonradan vermesi iddaaları çürütüyordu ta ki master kitapçık yayınlanana kadar bu kitapçık soruların türetildiği kimsede olmayan bir kitapçık fakat diha soruları ile master kitapçık soruları dizilişi aynı bu da çok küçük bir ihtimal.(1/30!) Büyük ihtimal m.k. önceden sızdırılmış.

sorular kesinlikle sızdırılmış olmalı ki osym nin yayınladığı kitapçık ile yayınlanan sorular birebir aynı ve yayınlanmayan son 3 güncel soru master kitapçığında da son yaprakta.Bu da demek oluyor ya son yaprağa kadar hepsi sızdırıldı dışarıya ya da son günlerde hazırlanıyo denilen son 3 güncel soru hazırlanmadan yani en az bir iki hafta önce sorular dışaırya sızdırıldı.

sonuçların halaa açıklanmamasının nedeni hakkında bilgisi olan varmı?

açıklandı sonuçlar. İnş. hayırlısı olsun arkadaşlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri