KPSS 2012 Lisans

ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi
Beyaz Kalemin açıklaması (Memurlar.Net - Forum)
Üstadım benim haberlerin asılsız olduğunu düşünmemin nedeni yukarıdaki linkde verdiğim açıklamalardır.
Saygılar
üstad bu 2 siteyede güvenebilirmiyiz :) tabikide hayır yani türkiyenin sayılı yazarları bu konu hakkında koselerini dolduruyorlarsa ozaman bizimde durup düşünmemiz lazım yaa sınava girmiş arkadaşlaa allah sabır versin coluguma cocuguma kız kardesime sabır versin baska ne yapabiliiz ..kapesese - Ylmaz ZDL - Hrriyet iyi günler arkadslar

O yazarlara güvenebiliyorsanız hiç tereddüt etmden bana göre ÖSYM kurumun açıklamasına da güvenebiliriz.
Koskoca köklü bir kuruma mı yoksa birkaç tane köşe yazarına mı güvenirsiniz? seçim sizin elbette ama ben birincisine güvenirim.
Saygılar.

tartışma yaratmak yada dahil olmak istemem ama kendimi tutamayıp baya güldüm ösym başkanımızmı? açıklamamı? ona güvenmek mi? çok uzak değil 2010 rezaletine bakmak yeterli neyse herkes istediğine inansın ama ben ösym başkanının açıklamasına ancak güler geçerim.

Yok burada kimsenin amacı tartışmak değildir herkes fikrinin söyler ve her fikre de saygımız vardır
Bu arada ceyhanlımısınız bende ceyhan danım da onun için sordum.
Saygılar.

Yok burada kimsenin amacı tartışmak değildir herkes fikrinin söyler ve her fikre de saygımız vardır
Bu arada ceyhanlımısınız bende ceyhan danım da onun için sordum.
Saygılar.
arkadslar oncelikle tartısma degil sadece konusmaktayız sonucta dogru fikirler tartısmalar sonucu ortaya cıkmaktadır
üstad şimdi söyle birsey var ben haftasonu sınavdaydım oglen 1 de soru kitapcıklarındaki soruları gördüm bire bir yasadım asparagas degildir haber ki bazı kişiler sabah 7 civarı falanda bulunabilecegini soyledi ki su var ösym daha soruları yayınlamadan nasıl dustu bu sorular internete...?

Evet burada amacımız konuşarak doğruya ulaşmaktır.
Evet o sorular beyazkalem.com.tr sitesinden sınav sonrasında yaklaşık 57 tanesi yayınlandı fakat beyazkalemin açıklaması ise bu sorulara sınava giren kendi öğrencilerinden topladığı(Yani öğrencileri hatırladığı soruları vermiş ve zaten tamamıyok 57 tanesi var sadece ) ve server ına eklediği fakat bunun yanlışlıkla deneme 2 adlı olarak yayınlandığıdır.Sabah 7 de olması mümkün değil çünkü bunun server'a ne zamaneklendiğini bulmak çok kolay bir işlemdir ve böyle bir durum olsa olay kanıtlanmış olur ve yetkililerce işlem yapılmış olurdu.
Her neyse yapılmış veya yapılmamış olsun bence bu sınav iptal edilmeyecek(Bkz.Gündem ÖSYM Başkanından KPSSde kopya iddialarına cevap ZAMAN)
Saygılar.

Beyazkalem çalınmış soruları yayınlayacak kadar aptal olamaz heralde,sınavı iyi geçmeyenler sınavın iptali için biryerlerden medet umuyorlar maalesef..Büyük ihtimalle bir öğretmen sınavda soruların fotoğrafını çekmiş beyazkaleme vermiştir..
2010 da sorular türkiyede internet aracılığıyla birçok yere yayıldığı için tümden iptal oldu,şimdi böyle bir olay varsada kişisel olarak iptaller olur..

Beyazkalem çalınmış soruları yayınlayacak kadar aptal olamaz heralde,sınavı iyi geçmeyenler sınavın iptali için biryerlerden medet umuyorlar maalesef..Büyük ihtimalle bir öğretmen sınavda soruların fotoğrafını çekmiş beyazkaleme vermiştir..
2010 da sorular türkiyede internet aracılığıyla birçok yere yayıldığı için tümden iptal oldu,şimdi böyle bir olay varsada kişisel olarak iptaller olur..

Evet tabi birde olayın bu yüzü var bir yayınevi soruları çaldı diyelim bunlarda akıl yok mu da çaldığı soruları paylaşacak

Çünkü o arık bir şehir efsanesi oldu bir de bu masallara inanlar var asıl onlara yazık!!

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri