Kontrolkalemi.com Aralık ayı etkinlikleri !!!

volcanoos

Katılımcı Üye
Kontrolkalemi.com forumu yıl sonu etkinlikleri aşağıda listelenmiştir. Aralık ayında eğitim ve kitap hediyelerimizle kendi çizgimizde ilermeye devam ediyoruz.

1- ( Son Katılım Tarihi : 16 Aralık) 10 üyemize Panasonic Nais PLC Eğitim Kitabı (Sponsor Firma : Özdisan Elektronik)
Detaylar Linkte : https://www.kontrolkalemi.com/forum...onic-nais-plc-fpwingr-programlama-kitabi.html

2- (10 - 25 Aralık) 1 Üyemize Acer TM5740Z model Notebook. (Sponsor Firma : Cofaso Mert Bilgi İşlem)

Detaylar Linkte : https://www.kontrolkalemi.com/forum...cer-tm5740z-notebook-cekilisi.html#post258365

3- (15 - 30 Aralık) 10 Üyemize Ocak ayının ilk haftalarında piyasaya sürülecek olan Siemens S7-1200 PLC Programlama Kitabı. (Sponsor Firma : PLC Merkezi)

4- (15 - 30 Aralık) 15 Üyemize Tesla'nın Kutusu adlı Roman

5- (20 - 30 Aralık) 1 Üyemize Kompanzasyon Eğitimi (Sponsor Firma : Marmara Elektrik Danışmanlık, Eğitim Yeri ve Tarihi : 2 Ocak 2011, SAKARYA)

Son düzenleme:
Yönetimi gerçekten tebrik ederim hem eğitim ve kitap çekiliş sayılarını artırtıkları için hemde istanbul dısında oturan üyelere de eğitim şansı verdikleri için, emeği gecen herkese teşekkür ederim.

4- (15 - 30 Aralık) 1 Üyemize S7 PLC Programlama Eğitimi (Sponsor Firma : PLC Merkezi, Eğitim Yeri : İZMİR, Ocak ayı içerisinde)

gerekli koşullar ne zaman acıklanacak

Yönetimi gerçekten tebrik ederim hem eğitim ve kitap çekiliş sayılarını artırtıkları için hemde istanbul dısında oturan üyelere de eğitim şansı verdikleri için, emeği gecen herkese teşekkür ederim

Panasonic nais plc programlama kitabıyla ve panasonic PLC ile çalıştım gerçekten kitap çok faydalı inş. en çok faydalı olabileceği kişiyi bulur. .kontrol kalemi ve Özdisan A.Ş yi bu çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. .

bu çekilişlere katılabilmek için mesaj sayısı gerekli olacakmı

istanbulda da plc eğitimi için önerebileceğiniz bir yer var mı

Kontrolkalemi'ne Helal olsun Zamanla dahada büyüyor hemde her saniye :).. Katkılarından dolayı bütün paylaşımcı ve alim üyelere sevgiler. AllaH Zihin açıklığı versin herkeze. Kolay gelsin !

Forum istatistikleri

Konular
128,292
Kullanıcılar
450,124
Son üye
Ekolll

Yeni konular

Geri