Plc Merkezi Otomasyon Kitapları Çekilişi (Mart 2014)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Murat

Site Yetkilisi
Yönetici
Site Yetkilisi
KontrolKalemi.com ve PLC Merkezi işbirliğiyle ;

8 FORUM ÜYEMİZE ; STEP7 İLE S7300, S7400 PLC PROGRAMLAMA

kitapları hediye ediyoruz.

- Çekilişe 10 mesaj üzeri mesaja sahip ve forumumuza 1 Mart 2014 tarihinden önce kayıt olan üyeler katılabilir. Bu şartları taşımayanlar çekiliş programında otomatik olarak elenmektedir.

- Konuya birden fazla mesaj yazan üyelerin hiçbir mesajı dikkate alınmayacaktır.

- Kitap kazanan üyelere kitapları ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

- Bu konunun altına katılmak istediğiniz çekilişi aşağıdaki şekilde belirtebilirsiniz. Mesajlarınızı aşağıdaki gibi belirtmeniz önemle rica olunur.

PLC Merkezi kitap çekilişine katılmak istiyorum

- Daha önce düzenlenen çekilişlerde kitap kategorisinde kitap kazanan üyeler bu çekilişe katılamazlar. (önceki çekilişlerde kitap kazanıp da iletişim bilgilerini göndermeyenler de dahil)

- Çekilişler bilgisayar ortamında yapılacak olup, çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü video olarak kaydedilecek ve konuda yayınlanacaktır. Çekiliş yukarıdaki kitap sırasına göre yapılacaktır.

- Yukarıda bulunan şartları göz önüne alarak bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi 10 Nisan 2014 tarihine kadar belirtebilirsiniz. Çekiliş sonuçları ve çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü en geç 15 Nisan 2014 tarihine kadar konuya eklenecektir.

Yarışmalar ile ilgili duyurular ve etkinliklerimizi facebook sayfamızı beğenerek takip edebilirsiniz. Otomasyon"https://www.facebook.com/kontrolkalemicom"]KontrolKalemi Facebook Sayfası[/URL]

Etkinlik sponsoru ;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri