konpanzasyonda harmonıt

BU kadar geniş tafsılata gırmek ıstemedım, arkadas bu konuda yenı, ona sadece yapması gekenı anlatmak ıstıyorum.
Sabah yazdıklarım, yarım kalmıs gitmemeiş. Elk.MUh Odası veya bir muh. den yardımlamasında fayda var. Onlar, hem analız cıhazı baglıyacak, yerınde gözlemleyıp bilgi verecekdır. Buradan fazla yardım zor..
tesekkur ederım zeybek hocam bu durum ne gıbı zararlara yol acar

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
bırde ben derdımı tam anlata bıldım mı anlatamadım mı bılemedıgım ıcın yazmak gereksımınde bulundum ve acıklama yaomak ıstedım sımdı benım sorunum su aslında 50 kw lık bır pano var entes rg 12c analizörde kablo hatası ledi ile onun altındakı harmonık denılen led yanıyor acıklayayım tekrardan

Rölenın kullanım kılavuzunu okumayı deneyin.Olmadı, oradakı telefon numarasından servisi arayıni zevkle yardımcı olurlar.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,942
Son üye
Nzmtekin

Yeni konular

Geri