Kompak şalter montajı

kompakt şalterlerin tiplerine göre değişir
montajını yapacağın kompakt şalterin tipine göre katoloğunda montaj ölçüleri vardır
en doğrusu budur. ben böyle yapıyorum.

http://www.upload.gen.tr/d.php/www/zt0Ok/kompakt-salterdotpng.html
arkadaşım merhaba
eklemiş olduğun linki açamadım tekrar yardımcı olurmusun?
kolay gelsin

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
arkdaşlar merhaba
elektrik pano montajcısı arkdaşların yardımına ihtiyacım var.aynı mesajı tekrarlıyorum nedeni ise,tatmin edici bir yanıt alamdım.
kompak şalteri panoya montajlarken zorlanıyorum.şalter kolunu, şalter kapağına merkezlemem zaman alıyor,bu işin pratiği hususunda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
kolay gelsin

Aynı mesajı tekrarlmıyorum ... Ölçüler belli metre, cetvel olmadı kumpas kullan!
Yaptığınız yöntemi vidyoya çekip yükleyin arkadaşlar hata yapıyorsanız veya pratik olmayan montajı görür yorum yapar!

Aynı mesajı tekrarlmıyorum ... Ölçüler belli metre, cetvel olmadı kumpas kullan!
Yaptığınız yöntemi vidyoya çekip yükleyin arkadaşlar hata yapıyorsanız veya pratik olmayan montajı görür yorum yapar!
by lent arkadaşım merhaba
gerçekten yardımlarınız için çok teşekküğr ediyorum.yalnız video çekme imkanım şu anda yok,olursa kısa zamanda yükleyeceğim.sizin daha önce gönderdiğiniz videoyu hiç bir şekilde açamadım yani açsa idim çok faydalı alacaktı.tekrar yükleme imkanınız varmıdır?
kolay gelsin

by lent arkadaşım merhaba
gerçekten yardımlarınız için çok teşekküğr ediyorum.yalnız video çekme imkanım şu anda yok,olursa kısa zamanda yükleyeceğim.sizin daha önce gönderdiğiniz videoyu hiç bir şekilde açamadım yani açsa idim çok faydalı alacaktı.tekrar yükleme imkanınız varmıdır?
kolay gelsin
8. mesajımda aynısını yüklemiştim! Kontrol ettim çalışıyor.

abiciğim o iş öle yapılmaz . önce şalterler seçilir katalogda ölçüsüne bakılır . ona göre dizimler yapılır kapak kesilir sonra şalter montajlanır . yani kapağı kes sonra şalteri altına koy 1 2 cm sağa sola aşağı yukarı kaydır öle montaj et.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri