Kombi x5 sayaç

selcukxp

Üye
Arkadaşlar, ísletmemizde fazlar arasi dengesiz yuklerden dolayi kompanzasyon da sikintilar yasiyoruz tek akim trafolu role kullaniyoruz ve sadece bir fazi tam anlami ile kompamze edebiliyoruz. Ben elektronik sayaclarin fazlari ayrı ayrı reaktif yazmalarindan muzdaripim. Fazlarin reaktif vektörel toplamda eski mekanikler gibi yazma yapan bir Elektronik sayac markasi varmi biliyormusunuz. Sayaci onunla değiştirmek istiyorum. Saygılarımla

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Kompanzasyon sisteminizi revize etmeniz gerekir farklı çözüm alternatifleri arayışları boşuna olacaktır.

kompanzasyon sisteminizde monofaze kondansatör yok gibi geliyor bana. doğru mudur?

kompanzasyon sisteminizde monofaze kondansatör yok gibi geliyor bana. doğru mudur?

Kanka adam tek fazdan akım bilgisi alan röle kullanıyorum diyor. Bildiğin üzere bu rölelere tek fazlı kondansatör bağlanmıyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri