Kombi patlar mi?

kullandığınız oda termostatı vrt240 f modelimi yani frekansla iletim sağlıyor bu oda termostatı yakınında bulunan baz istasyonu veya wireless modem den bile etkilenir size tavsiyem kablolu bir oda termostatı ile değiştirmeniz ayrıca tüm kombilerde olduğu gibi sizin kombinizdede bu emniyet ventili mevcut

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
kullandığınız oda termostatı vrt240 f modelimi yani frekansla iletim sağlıyor bu oda termostatı yakınında bulunan baz istasyonu veya wireless modem den bile etkilenir size tavsiyem kablolu bir oda termostatı ile değiştirmeniz ayrıca tüm kombilerde olduğu gibi sizin kombinizdede bu emniyet ventili mevcut

evet vrt240f... ama ben satın alırken bunu çok önerdiler, evde istediğim yere taşıyabileyim diye böyle almıştım ama hiç yerinden kıpırdatmadım servis iletişim koparsa maksimumda çalışır dediği için kıpırdatmadım...

evet vrt240f... ama ben satın alırken bunu çok önerdiler, evde istediğim yere taşıyabileyim diye böyle almıştım ama hiç yerinden kıpırdatmadım servis iletişim koparsa maksimumda çalışır dediği için kıpırdatmadım...

bence sen kablosuz termostatını degistir.böyle salakca bir imalat olurmu.baglantı koparsa manuele gecmeli ve off konumunda kalmalıydı,istediginiz durumda on konumuna alınabilmeliydi.

malesef bu oda termostatında böyle bir sorun var bilhassa askeriye yakın yerlerde tamamen devre dışı kalır bu o da termostatı size tavsiyem kablolu vrt240 modeli ile değiştirmeniz