Klima Arızası

cassana

Üye
Arkadaşlar bu konuyu başka bir yere daha açmıştım sanırım yanlış yere açtım kusura bakmayın.
Beni sorunum Arçelik marka klimam bozuldu.iç ünite çalışıyor ama ne sıcak, ne de soğuk üflüyor. dış ünite ye elektrik gidiyor. Dış üniteden ses geliyor ama fan dönmüyor. Fan motoru, klima ilk start edildiğinde dönmüyor ama elimle ilk hareketi verdiğimde dönüyor. Fan motoru bu şekilde dönmesine rağmen klima ne soğutma ne de ısıtma yapıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. saygılar.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Cıhazınızın modelini ,teknik tablo veya etiketini eklerseniz daha net cevaplar alabilirsiniz.

tamamdır arkadaşlar. sorunu çözdüm. Kapasitör patlamış. 15 tl ye yenisini alıp değiştirdim. ilgilenen herkese saygılar.

hayırlı olsun

Forum istatistikleri

Konular
129,359
Kullanıcılar
451,843
Son üye
Miroglu13

Yeni konular

Geri