Kesici odalarindaki akü grupları hakkında..

Değerli ustalarım bi konuda yardımınızı rica ediyorum, yedek redresör gruplarında ana redresöre reset atılınca yedek sisteme nasıl dahil oluyo elinde redresör şeması olan varsa paylaşabilirmi.bide og hücrelerde kesici kurma motoru kesiciyi kuramıyor sadece kolla ilk hareketi verince gerisini kendi tamamlıyor benim tahminimce motorun kondansatörü zayıflamış olabilir sizce sorun ne olabilir.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Değerli ustalarım bi konuda yardımınızı rica ediyorum, yedek redresör gruplarında ana redresöre reset atılınca yedek sisteme nasıl dahil oluyo elinde redresör şeması olan varsa paylaşabilirmi
Sizin sisteminize ait projeyi inceleyip buna ancak siz cevap verebilirsiniz , burdan verilecek cevap ancak hariçten gazel okumak olur.
ücrelerde kesici kurma motoru kesiciyi kuramıyor sadece kolla ilk hareketi verince gerisini kendi tamamlıyor benim tahminimce motorun kondansatörü zayıflamış olabilir sizce sorun ne olabilir.
Sizin modüler kesici hücresinizde nasıl bir yay kurma sistemi ve nasıl bir kurma motoru var onuda siz biliyorsunuz , bu konuda da buradan yardım edilemez.
Yani önünüze kendinize ait dökümanları yığıp bir güzel incelemeniz lazım.

Sizin sisteminize ait projeyi inceleyip buna ancak siz cevap verebilirsiniz , burdan verilecek cevap ancak hariçten gazel okumak olur.

Sizin modüler kesici hücresinizde nasıl bir yay kurma sistemi ve nasıl bir kurma motoru var onuda siz biliyorsunuz , bu konuda da buradan yardım edilemez.
Yani önünüze kendinize ait dökümanları yığıp bir güzel incelemeniz lazım.
Guzel kardeşim senin yaptigin paylaşımı herkes yapar biri soru soruyo sende senin sorununu anca sen çözersin diyorsun tamam sen bana yorum yapma baska arkadaşlar ilgilenir teşekkur ederim

sadece uzağı görebilenler ayakta kalacak

Guzel kardeşim senin yaptigin paylaşımı herkes yapar biri soru soruyo sende senin sorununu anca sen çözersin diyorsun tamam sen bana yorum yapma baska arkadaşlar ilgilenir teşekkur ederim

Telefonla doktora uzaktan muayene nasıl olunamıyor ve teşhis konulamıyorsa ondan daha komplex sistemlere proje ve dökümanlarını görmeden ancak bu kadar cevap verilebilir . Allah kolaylıklar versin inşallah.

Değerli ustalarım bi konuda yardımınızı rica ediyorum, yedek redresör gruplarında ana redresöre reset atılınca yedek sisteme nasıl dahil oluyo elinde redresör şeması olan varsa paylaşabilirmi.bide og hücrelerde kesici kurma motoru kesiciyi kuramıyor sadece kolla ilk hareketi verince gerisini kendi tamamlıyor benim tahminimce motorun kondansatörü zayıflamış olabilir sizce sorun ne olabilir.

Kesıcı motoru DC gerılım olmalı, çünkü yardımcı akü grubu ile çalışıyor değilmi.Motorun fırça köürlerine bakın, akü gerilimi düşükmü kontrol edin.

Kesıcı motoru DC gerılım olmalı, çünkü yardımcı akü grubu ile çalışıyor değilmi.Motorun fırça köürlerine bakın, akü gerilimi düşükmü kontrol edin.
Kesici motoru 220 v ac zeybek hocam

Kesici motoru 220 v ac zeybek hocam

Yanı, akulerden gerılım almıyormu. 220 v. tek faz ıse, ya kondansatör yada yardımcı sargı arızalı olabılır. Belki, mekanık olarak fazla kurulu motor cevıremıyor.

Yok akulerden beslenmiyor tek fazli ,bu kesiciler ellede kurulabiliyor motorlada lakin elle kurarken ilk hareketi verince gerisini kendi tamamliyor onceden boyle bir sorun yoktu seneler icinde peydah oldu ben onun icin daha cok kondansatore yoruyorum

Kesici kurma motoru tek fazli ya onun kondansatoru olabilir diyorum???

Forum istatistikleri

Konular
128,224
Kullanıcılar
450,015
Son üye
teknik eğitim

Yeni konular

Geri