kalınlık ölcmek

devil190795

Katılımcı Üye
merhaba arkdaaslar bir kalınlık olcmek ıcın sensor aramaktayım kısaca soyle soyleyeyım o.7mm kalınlıgındakı sacı olcmek için kullanacagım yanı tek tek aldıgımızda o.7mm ıkı sac olursa ıkı katı kalınlıkda olacagı ıcın bana bır sınyal vermesi

Teach ozelligi de bulunan bi mesafe sensoru kullanabilirsin.
Sensore bi mesafe ogretirsin.mesela 0.7 mm.sensor o deger ve ustundeki degerler icin cikis sinyali verir.
Su an urun kodunu yazamam ama nette mesafe sensoru diye aratin bulacaksiniz

araçların boya kalınlığını ölçen cihazlardan olmazmı

manyetik permability ile ölçülebilir. sacın manyetik geçirgenliği algılanarak olabilir. 1 tanesinin manyetik geçirgenliği tanıtılır bir seviye belirlenir üstünde yada altında ise sinyal verir. bazı bozuk para algılayıcılar böyle çalışır.

DT 35X Sick marka mesafe ölç7m sensörü 2 adet programlanabilir dijital çıkış 1adet 4-20 Ma. veya 0-10v analog çıkış

üzerindeki ekran sayesinde 2 farklı mesafeye programlayabilirsin yada analog çıkışı kullanıp ne istersen yaparsın. slm.

DT 35X Sick marka mesafe ölç7m sensörü 2 adet programlanabilir dijital çıkış 1adet 4-20 Ma. veya 0-10v analog çıkış

üzerindeki ekran sayesinde 2 farklı mesafeye programlayabilirsin yada analog çıkışı kullanıp ne istersen yaparsın. slm.

sensör çok iyiymiş pdf i göz gezdirdim. ayarlanabilir çözünürlük ile 0.1mm ,1mm ,10mm gibi seçenekleri var.
lazer ile bunu yapabilmeleri büyük teknoloji.

sensör çok iyiymiş pdf i göz gezdirdim. ayarlanabilir çözünürlük ile 0.1mm ,1mm ,10mm gibi seçenekleri var.
lazer ile bunu yapabilmeleri büyük teknoloji.
6 yıldır makinelerimde kullaniyorum Dt50 ile başladim ilkin. fakat hassasiyet ve cevap verme süreleri sıkıntıya soktu beni ürün de tutunca firma ürünü geliştirdi ve ortaya muazzam bir ürün çikardilar. hassasiyet 0,1 mm cevap verme süreleri ise 1ms. kadar düştü Dt 35 X i 3 yildir kullaniyorum en ufak bir sıkıntı yok

6 yıldır makinelerimde kullaniyorum Dt50 ile başladim ilkin. fakat hassasiyet ve cevap verme süreleri sıkıntıya soktu beni ürün de tutunca firma ürünü geliştirdi ve ortaya muazzam bir ürün çikardilar. hassasiyet 0,1 mm cevap verme süreleri ise 1ms. kadar düştü Dt 35 X i 3 yildir kullaniyorum en ufak bir sıkıntı yok

fiyat nasıl peki

ben bunla sac kalınlıgı olcmeyı planlıyorum duz saca 30x50cm olculerı tam ortasından tepeden bakıcak ve 2 tane sac yapısık olursa bana sınyal verıcek yanı sac kalınlıgı artınca sınyal werecek boyle bırsey ıcın onu kullana bılırmıyım

Forum istatistikleri

Konular
128,222
Kullanıcılar
450,009
Son üye
onur yıldız71

Yeni konular

Geri