Kablosuz Antistatik Bileklik İşe Yarar mı ?

Arkadaşlar sipariş geçerken bir tanede sepete bundan attım kargo bedava olsun diye. Bilgilendirmesinde 30-40 dakikada bir üstündeki vidayı topraklama veya yükünü boşaltma yapın diyor.
Ölçü aleti ile vücuda deyen yeri ile öndeki vida arasını ölçtüm 1mohm direnç gösteriyor. sizce bu bileklik işe yarar mı ?
1675691495678.png

Kutusunun arkasında yazanlar bu şekilde:
bileklik.jpeg

Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Kablosuz diye bir olay yok. Kablosuz olarak üzerinizdeki yükü nereye boşaltacak?

Amaç belli sürelerde üzerinizde oluşan yükü boşaltmak için şuraya dokundurun diyor. O kadar surede kendi elinizi de topraya dokundursanız zaten topraklanmış olursunuz bilekliğe ne gerek var.

Bu işler satış için iyice zıvanadan çıktı..

Kablosuz diye bir olay yok. Kablosuz olarak üzerinizdeki yükü nereye boşaltacak?

Amaç belli sürelerde üzerinizde oluşan yükü boşaltmak için şuraya dokundurun diyor. O kadar surede kendi elinizi de topraya dokundursanız zaten topraklanmış olursunuz bilekliğe ne gerek var.

Bu işler satış için iyice zıvanadan çıktı..
bende bir işe yaramadığını düşünüyorum hocam ama net bir cevap duymak iyi geldi teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,984
Son üye
riki35

Yeni konular

Geri