Kablosuz Alarm Sistemi

Buyuk lcd ekranlı (tarih,açık zonları görebilme imkanı)
16 kablosuz zone imaknı , her zoneye 1 adet kablosuz dedektör tanıtabilme imkanı toplam 16 kablosuz dedektör tanıtılabilir.
4 adet kablolu dedektör takılabilme imkanı...4 wıred zone
tek tuşla kolay home/away kurulabilme imkanı (away ve home zonlarını kolay tanıtabilme imkanı)
home=evdeyim ; away=dşarıdayım bu özelliklerle evde iken alarmı kurup evde rahatlıkla gezeblirsiniz, dışarıdan herhangi bir kişi girerse alarm çalar.. Ancak sız evde rahat dolaşabilirsiniz.
Alarm paneline ister gsm ister normal telefonla uzaktan bağlanılarak kurma/açmak, sireni çaldırmak, ortamı dinlemek,gibi özellikler ile cihaza tam hakimiyet..
Elektrik kesilmesi durumunda ve pır dedektörlerin pili bittiğinde kulllanıcıyı uyarır. Battery low uyarısı
telefon hattı kesildiğinde veya kısa devre oldugunda kullanıcıya rapor verme imkanı..
Aynı anda ptt teelkom hattı ve aynı anda gsm aalrm hattı aynı anda çalışmaktadır...
Istediğiniz zona 0-255 sanıye arasında gecikme suresi verilebilme imkanı..
Alarmı aradıgınızda size yanıt verebilmesi için çalma adedi 03-15 arasında ayarlanabilir..(alarmı aradığınızda kaç sefer çaldıktan sonra size cevap verebilmesi sayısıdır)
kurma ve açmak için 2 farklı grup tanımlanabilme imkanı..
20 saniye ses kayıt imkanı (alarm sızı aradıgında soylenecek kayıtın suresi)
no/nc tanıtılabilme imkanı..
3 seviyeli alarm sesi
akü dahil
geçmişe dönük 20 adet alarm olayını kaydedebilme imkanı..
Contac ıd destekler
kullanıcıya gönderdiği sms de adres, alarm zon, ve alarmın niteliği(yangın hırsızlık vs..)

arkadasım bu sistemi sana toptan cok uygun fiyata verebılırız .ayrıca müşteriye yönelik haber alma merkezi içinde bayilik verebiliriz sadece senelik 200 tl yede haber alma merkezine uye yapabılırsın. Polis itfaiye ambulans vb. Kuruluşların gelmeside zorunludur iç işleri bakanlığı onaylı belgemizde mevcuttur. Eminim sen yaptığın işten müşterilerinde aldığı hizmetten çok memnun kalıcaktır. Ayrıntılar ıcın görüşmek istersen 05542925505 nolu telden ulaşabilirsin

merhaba
önellikle kablosuz alarm sistemlerindde tavsiye edeceğim 3 marka var ancak bunlar tabiki bütceyle alakalı ama kaltesinden ödün vermeyen sistemlerdir bunlardan en pahalısı jablotron daha sonra paradox tur
ancak çok uygun olsunn işimi görsün diyorsanız wsiec i öneririm gayet güzel ve kullanışlı bir ürün kendim şu anda kullanıyorum ve hiçbir müşterimden şikayet almadım
saygılarımla

Ya bana pır dedektörlü hırsız alarm devresini asmbli, hex kodları devrenin şekli ve baskı devresi lazım sizde mevcutsa bana gönderebilir misiniz.? Şimdiden ilginize teşekürler bu adrese yollarsanız sevinirim... [email protected]

visitech tavsiye ederim gayet kullanışlı olduğunu söyleyen arkadaşlarım var ve fiyatı çok uygun

merhaba
teşekürler sayın lopus12 wsitech kullanıyor ve satıyorum gayett kullanışlı ve kolay montajlı bana göre kaliteli bir cihaz tabiki paradox gibi değil
saygılarımla

Forum istatistikleri

Konular
128,289
Kullanıcılar
450,118
Son üye
TheTwize

Yeni konular

Geri