Kablolu Yayından Kamera Görüntüsü Almak

erdoganca

Üye
Merhabalar,

geçen gün bir binaya kamera sistemi yaptık ancak şöyle bir sıkıntıyla karşılaştık.Dairenin biri hem d smart kullanıyo hemde evde kablolu yayın kullanıyor.Kablolu yayından önce hem dsmartı hemde kamera görüntüsünü tv sat prizinden izleyebiliyormuş ama şimdi d smart ve kablolu yayın izliyor yani kamera görüntüsü kayboldu.tekrar kameraları izlemek istiyor.bunun için ne yapmamız lazım?konuyla ilgili yardımlarınız bekliyorum

teşekkürler...

merhaba
malesef artık izleyemessiniz extradan bir kablo çekmeniz gerekecek saygılarımla

eğer normal santral varsa bir adet uhf-vhf santral alıp kablo tvyi giriyorsun ardından kamera görüntüsünüde rf modülatörle boş bir frekans ayarlayıp aynı rf santrale giriyorsun ve sonrasında rf santralın cıkısını uydu santralinin ter girişine giriyorsun ve tv den arama yapıp kaydedıyorsun.

merhaba
malesef kablolu tv de bunu yapamassınız yanikablolu tv görüntüsünü santrale bağlayamassınız kablolu tv çatıya çıkmaz o kablo direk daireye girer
saygılarımla

yanlız su an zaten binada 16 kanallı ve rf modulatorlu bır sıstem var.Bunun yanında bır de kablo tv kutusu var.modulatorden gelen kablo yu santralın ter kısmına gırdım.kablo tv ucunu da santrale gırdım.daire içindede tv-sat prizi var.bır tanesınden dsmart izliyorlar bir tanesinden de kamera görüntüsü alınıyordu ancak kamera sistemini bağlıyınca kamera görüntüleri gitti onun yerine kablo tv yayınları geldi.şimdi müşteride kamera görüntüsünü izlemek istiyor.

merhaba
sayın arkadaşım benim anlamadığım şu yada ben yalnış biliryor olabilrim
siz kablolu tv kablosunu neden ortak anten santraline veriyorsunuz yani benim bidiğim kadarıyla kişiler bireysel alıyor kablolu tv yi sitede ortak bir kablolu yayın sistemimi var
sAygılarımla

kamer görüntüsünü kablolu yayından alırsın kablolu yayın hattına tek yan band s modülatör kullanılarak herhangi bir boş s band üzerinden yayın bindirilerek gönderile bilir

Forum istatistikleri

Konular
128,209
Kullanıcılar
449,988
Son üye
hmos23

Yeni konular

Geri