jeneratör start

jinxnao

Üye
arkadaşlar bir jeneratör almışlar, üzerinde auto on off ve start konumu var, auto da transferle devreye giriyor, start da sanırım elle başlatmak için, off komple enerjiyi kesiyor da on ne onu anlamadım,

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
arkadaşlar cok mu zor cok mu kolay bir soru anlamadim, merak ettim bilen yok mu?

ewt sanırım kimse ev jeneratörü kullanmamıs:)

Arkadaşım manuel olarak çalıştırmada kullanılıyo

Evet üstad, manuel konumuna aldığınızda jeneratörü çalıştırmak için ''on'' tuşuna basarsınız.

arkadaşım dedim ya, start diye bir konum var, start manuel çalıştırma için, on hangi görevi görüyor ben de onu soruyorumi hem on hem start var özetle..

Panelin resmini çekip yollayabilir misiniz, veya panelin kodunu buraya yazabilirsiniz. ( DCG-71 gibi )

ne yazık ki imkanım yok, ama sadece bir pako şalter soldan sağa, auto, off,on ve start konumları var 4 tane ..

Tahminimce, tıpkı otomobil marşlarında olduğu gibi en son noktadaki start bölgesine geçici olarak öevirip geri bıraktığınızda tekrar on konumuna dönüyordur.Kontrol eder misiniz

Forum istatistikleri

Konular
128,210
Kullanıcılar
449,989
Son üye
veyselknkc

Yeni konular

Geri