invt CHE100a-A Sürücü Hakkında

sahinler64

Üye
Slm Arkadaşlar. Daha Önceden Mikromaster Serileriyle Çalışmalarımız Oldu. Bir sorunumuz Olmadı. Ama Bu Sefer Bir Müşterimin Getirdiği Bu (CHF100A-011G/015P-4 11/15 KW) Sürücüyle İşimizi Görmek Zorundayız. Sürücü Hakkında Türkçe Bir Bilgi Bulamadım. Bunun İçin Buradan Yardım İstemek Daha Mantıklı Geldi. Bu Sürücüyü Daha Önce Kullanan Yada Hakkında Bilgisi Olan Arkadaşlarımdan Yardım İstiyorum.

COM ve S1 Uçlarını Kısa Devre Ettiğimde Düz Yönde Hareket Ediyor.
Ben Hem Düz Hem Ters Yönde Pot ile İstediğim Hızda Hareket İstiyorum.

Bu Konuda Yardım Edebilecek Ustam Mutlaka Vardır. Yardımlarınız İçin Şimdiden Çok Teşekkür Ederim.
Saygılarımla...

Model Adı : CHF100A-011G/015P-4 11/15 KW

Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Slm Arkadaşlar. Daha Önceden Mikromaster Serileriyle Çalışmalarımız Oldu. Bir sorunumuz Olmadı. Ama Bu Sefer Bir Müşterimin Getirdiği Bu (CHF100A-011G/015P-4 11/15 KW) Sürücüyle İşimizi Görmek Zorundayız. Sürücü Hakkında Türkçe Bir Bilgi Bulamadım. Bunun İçin Buradan Yardım İstemek Daha Mantıklı Geldi. Bu Sürücüyü Daha Önce Kullanan Yada Hakkında Bilgisi Olan Arkadaşlarımdan Yardım İstiyorum.

COM ve S1 Uçlarını Kısa Devre Ettiğimde Düz Yönde Hareket Ediyor.
Ben Hem Düz Hem Ters Yönde Pot ile İstediğim Hızda Hareket İstiyorum.

Bu Konuda Yardım Edebilecek Ustam Mutlaka Vardır. Yardımlarınız İçin Şimdiden Çok Teşekkür Ederim.
Saygılarımla...

Model Adı : CHF100A-011G/015P-4 11/15 KW

Merhaba ;,S1 atamışsın dışarı ama s2 yide diğar yön olarak ataman lazım pot ile ayar için potu terminal kontrol alıp al1 ortak uç olmak üzere +10 ve gnd ye bağlıyacaksınız..

yoksa katoloğuna göz at derim değişik bir maeka ilk defa duydum :)

Ekli dosyalar

• CHF100A User Manual_English Version.pdf
    4.5 MB · Görüntüleme: 40
S1... İleri Start
S2... Geri Start
AI1 (orta uç), GND ve + 10 V (Yan uçlar)
F00.01: 1
F00.07: 1
F05.01: 1
F05.02: 2

Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,321
Kullanıcılar
450,159
Son üye
delta2366