işcilik birim fıyatları

H@san

Üye
meraba arkadaşlar sormak istedigim götürü birim fıyatları.tava,nym nhmh ttr kablo iscilik.
priz sorti.aydınlatma sorti network sorti tlf sorti anten sorti.vs.
pano işcilik birim fıyatları.planşe metre kare cinsinden kaça atılır.bayındırlık fıyatını istemiyorum.
pıyasada yapılan fıyatları.birde pıyasada ış yapan arkadaşlar fıyat kırmayın böyle yaparak meslegin
degerini öldürüyoruz.saygılarımla

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
aşağıda elektrik teknisyenleri odasına ait 2008 birim fiyatı var onun içinde bulabilirsin aradıklarını...

Ekli dosyalar

• 2008_Elektrik_teknisyenleri_Odasi_Birim_Fiyat_Listesi.rar
    32.4 KB · Görüntüleme: 88
sagol arkadaşım tşk lerde ya 2010 geldik hala 2008 fiyatlarını veriyoruz yaklışık maliyet olarak bunun üzerine yüz 15 koysak mı acaba diyorum

sagol arkadaşım tşk lerde ya 2010 geldik hala 2008 fiyatlarını veriyoruz yaklışık maliyet olarak bunun üzerine yüz 15 koysak mı acaba diyorum

arkadaşım samimi söylüyorum 2008 fiyatlarıyla bile zor iş yapılıyoki %15 üstüne koymak nerde piyasada çok düşük işçilikle iş yapanlar oldugu muddetce 2008 fiyatlarını daha cok görürüz tabi bi esnaf olarak bu benim görüşüm.

2010 fiyatları elime ulaşınca yayınlarım.

ben malatyada elektrikcilik yapıyorum şu verdiğiniz listeyi biz müşteriye sunsak hiç arkasına bakmadan kaçar.2010 da olmasını umduğumuz sorti fiyatı anahtar priz eşit 25 tl malzemeli fiyat. 1,5 nya, normal ampul,asma duyve günsan fantazi sserisi.

Elektrik teknisyenlerinin 2008 fiyatlarına baktım yıldız üçgen işçiliğe
1375 tl yazıyor yanlışmı okudum acaba diye tekrar tekrar baktım.
Biz şirketlerde boşa çalışıyoruz o zmn :) Dükkan mı açsak ne yapsak.

ŞU an arkadaşlar piyasada bir sistemde kontaktör arzası olduğunu bulup kontaktörü değiştirme işçiliği için nekadar talep ediliyor acaba malzeme hariç sadece ulaşım ve işçilik bilen arkadaşlar yorumlarsa sevinirimhem fiyatları karşılaştırma bazında bir öngörü oluşur

merhaba arkadaşım yapmıyacak sınız onlarda arkasına bakmadan gitsinler ...
biz yere sağlam bassak bunlar gittiğigibi gelirler geldiklerindede 25 değil 45 kabulederek gelirler...
SAYGILAR