Hima PLC ve Elop II Hakkında

foxspring

Üye
merhaba hima plc kullanan varmı? programı elop II'ymiş. Bu plcden anlayan arkadaş varsa birşeyler sormak istiyorum?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
yeni bir konu açmak yerine buradan devam edeyim dedim, arkadaşlar şu hima plclerin editörü elop II pro'yu kullana bilen varmı? Bunu öğrenmem lazım ama sanırım kendibaşıma olmayacak.

bilen varsa ücreti karşılığında bir eğitim istiyorum, teşekkürler.

Merhabalar,

Yeni gireceğimiz bir projede Hima plc ler sinyalizasyon yapacağız. Acaba elinizde bu konu ile ilgili döküman ya da örnek bir program var mıdır? Sinyalizasyon olmasa da örnek bir program, ilerlememizde faydası olacaktır.İlgilenirseniz çok sevinirim.

Saygılarımla,

Merhabalar,

Yeni gireceğimiz bir projede Hima plc ler sinyalizasyon yapacağız. Acaba elinizde bu konu ile ilgili döküman ya da örnek bir program var mıdır? Sinyalizasyon olmasa da örnek bir program, ilerlememizde faydası olacaktır.İlgilenirseniz çok sevinirim.

Saygılarımla,

Bir gelişme var mı ben de hima plc'ler ile ilgili döküman bekliyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,443
Kullanıcılar
450,375
Son üye
dilan55

Yeni konular

Geri