Havalimanı vardiyasına dayanılır mı?

Merhaba, sivil hava ulaştırma hizmetçiliği okuyacağım. Bir kaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim.

1: Havalimanında işe başlarsam yer hizmetleri vardiya sistemi nasıl, çok mu zor? En kolay vardiyası olan birim hangisi?

2: Bölüm mezunu olduğum için yer hizmetleri firmalarının kadrosuna girebilirmiyim?

Şimdilik aklımda ki sorular bunlar. Teşekkürler.

Merhaba, sivil hava ulaştırma hizmetçiliği okuyacağım. Bir kaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim.

1: Havalimanında işe başlarsam yer hizmetleri vardiya sistemi nasıl, çok mu zor? En kolay vardiyası olan birim hangisi?

2: Bölüm mezunu olduğum için yer hizmetleri firmalarının kadrosuna girebilirmiyim?

Şimdilik aklımda ki sorular bunlar. Teşekkürler.
bak bu mesleği daha yeni öğreniyorum, gir bence. ilk mezunların iş bulması daha kolay. vardiya sistemi asla kötü değildir. hele gece vardiyası oldu mu fazla mesaiye girer.

İlk konu açıldı .
Yazımı yayınlamadan yazıyı sildim .

Demekki doğru tesbit yapmışım .

Gençlerin talepleri saatleri belirlenmiş beş günlük mesai . İşverenin talebi esnek saatli , tatil günleri belirsiz çalışma sistemi . İş hayatında saçını başını ağartmış, kadayıf moda girmiş bir teknik personel belki ilk talepleri isteyebilir ama enerjiden kıçından duman çıkan , iş hayatına yeni atılan gençlerin bunları istemesi ve beklemesi biraz komik . Hele yerine binlerce adayın sırtlan gibi saldırmak için beklediği iş hayatinda.

Kendi işin olsun ( kendine para kazan )
Çalışma gece gündüz.

Kendi işin olsun ( kendine para kazan )
Çalışma gece gündüz.
kendi işimde de başkasının işinde de hep insanların uyuduğu saatlerde ben çalıyordum. bazen iki işte çalışırdım. günde iki - üç saat uyudum mu bayram ederdim. çok yoruldum mu işi bırakır kendime tatil verirdim. yeri geldi 36 saat uyumadan çalıştım. bedeli bu günkü huzurum ve uyuyamama sorunum.

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,977
Son üye
keskiyan

Yeni konular

Geri