Hava kopresörü elektik panosu hakkında

Sayın racingheart kardeşim !

Panoyu monte edip, sorunsuz çalışmasına çok sevindim. Bilgilerimden başkalarınında faydalanmış olması beni ayrıca mutlu ediyor. Bende senin gibi meslek lisesi okuyamadım. Orta okuldan sonra çalışma hayatına başladım. Sürekli teknik kitaplar okudum. Sadece elektrik değil, elektronik, pnömatik, hidrolik, mekanik her türlü teknolojiye ilgi duyarım. Meslek olarak yapmasamda beynimde bilgi kırıntıları olması zamanla işime yarıyor. İnşaallah askerlik görevinden sonra istediğin gibi bir iş bulursun. HOŞÇAKAL

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
eline sağlık sef.uğraşman bile saygıya değer

bende hemen bir tane pano yapıyorum çalışacaktır inşallah. ellerinize sağlık.

Sayın Şef eli öpülesi bir ustasınız.

Arkadaşlar forumu yaklaşık bir senedir takip ediyorum inanın hiç bu kadar duygulanmamıştım. Şefimin yüreğine yapan arkadaşında emeğine sağlık.

değerli şef usta sormak istediğim bir şey var neden sistem pako şalterle devreye veriliyor neden start stop değil saygılarımla.

Sayın sürek avcısı arkadaşım !
Bu pano elbette start-stop butonu ile de yapılabilir. Ama bu seferde ana kontaktörde mühürleme yapmak gerekecekti. Yardım isteyen arkadaş kumanda ve panoculukta iyi olmadığı için en basit şekliyle pako şalter kullandım.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri