Generatör, alternatör ve dinamo nedir?

Sanal zeka yazım hataları yapmaz
Sanal zekada aslolan zekanın yazılımı olduğu kadar, bu yazılım kadar önemli, hatta belki de daha önemlisi; sizinde belirttiğiniz gibi yazılımın kullandığı veri altyapısıdır (Database).

Söz konusu, Türkçe'yi doğru kullanma olunca yazılımın internet ortamından elde edeceği veri tabanından öğreneceği Türkçe'nin yazım hataları ile dolu olması yanısıra "kanka ohaa oldum, slm, nbr, amk" türü bir tarzıda taşıyacağı kuvvetle muhtemeldir.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Sanal zekada aslolan zekanın yazılımı olduğu kadar, bu yazılım kadar önemli, hatta belki de daha önemlisi; sizinde belirttiğiniz gibi yazılımın kullandığı veri altyapısıdır (Database).

Söz konusu, Türkçe'yi doğru kullanma olunca yazılımın internet ortamından elde edeceği veri tabanından öğreneceği Türkçe'nin yazım hataları ile dolu olması yanısıra "kanka ohaa oldum, slm, nbr, amk" türü bir tarzıda taşıyacağı kuvvetle muhtemeldir.
Çok doğru söylediniz. Türkçeden 70 puan almayan sınıf geçemeyecekmiş. Çok umudum yok ama belki zamanla düzeliriz.

Merhabalar 12v 55ah stator için kaç mm tel kullanmalıyım kaç metre gider bilgisi olan varsa yardımcı olabilirim teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri