Gemo Ürünleri ile İlgili Sorunlar Buraya !!!

ar2 a kullanıcısıyım
gırıslerde harıcı 24 v dc kaynak kullanmak zorundayım
orıjınal sısteme kablo ılavesı yapmak ıstemedıgımden cıhazın
kendı 18 v kullanmayacagım

harıcı besleme kaynagını nasıl kullanmalıyım
cıhaza zarar vermek ıstemıyorum
saygılarımla

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Merhaba,

Cihazın girişlerini, harici güç kaynağınızın (+) çıkışı ile tetikleyebilirsiniz.
Güç kaynağının (-) çıkışından, cihazın "Aux. Supply Out" çıkışının (-) ucuna bağlantı yapmanız yeterli.
Cihazın "Aux. Supply Out" çıkışının (+) ucuna herhangi bir bağlantı yapmayınız.

İyi Çalışmalar,
Okan Gürbüzoğlu
GEMO
GEMO Elektronik Ltd. Sti.

ar2 a kullanıcısıyım
gırıslerde harıcı 24 v dc kaynak kullanmak zorundayım
orıjınal sısteme kablo ılavesı yapmak ıstemedıgımden cıhazın
kendı 18 v kullanmayacagım

harıcı besleme kaynagını nasıl kullanmalıyım
cıhaza zarar vermek ıstemıyorum
saygılarımla

merhaba Okan bey ; AR2 A kullanmak istiyorum fakat editörde sıcaklık kontrolüNÜ bende yapamadım bir ısıtııcıda ısıyı 200 derecede tutmak istiyorum ısıtıcının termostat uçlarını nasıl kontrol edebilirim ve ısıtıcı 200 dereceye geldiğinde editörde nasıl kontakları set edeceğim analog değerleri en kolay nasıl hesaplıyabilirim yardım ederseniz çok sevinirim teşekkürler

kusurabakmayın foruma iyi bakmamışım 2. sayfada volkan beyin yaptığı çok güzel açıklama varmış şimdi farkettim acemiliğime verin:)
volkan bey teşekkürler......

Okan bey flaşör timerlerde her iki pozisyonuda zamanını ayrı ayrı röle üzerinden ayarlayabiliyormuyuz. m besirli

Merhaba,

Evet ayarlayabilirsiniz. "Ayarlar / Menü Tasarımı" penceresinden zaman rölesinin Tmr;tA ve Tmr;tB parametrelerini açarak ayrı ayrı cihaz üzerinden ayarlanabilir hale getirebilirsiniz.

İyi Çalışmalar,
Okan Gürbüzoğlu
GEMO
GEMO Elektronik Ltd. Sti.

Okan bey flaşör timerlerde her iki pozisyonuda zamanını ayrı ayrı röle üzerinden ayarlayabiliyormuyuz. m besirli

okan bey merhaba gemoyu kullanarak pek cok projeyi başarıyla bitirdik fakat onlıne similasyon yapamadığımızdan ve yüklediğimiz programı bilgisayara geri çekemediğimizden arıza takibinde sıkıntı çekiyoruz yardımlarınızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim.

ÜÇEL Yaşar

Okan bey
AR2-A rölelerde scr ekran yazılarında scr lerin hiçbirine bilgi gitmemesi durumunda ekranda yazan sıfır yazılarını nasıl değiştirebilirim. Teşekkür ederim

Merhaba

Modbus ile bilgisayara seri baglayarak gercek zamanli (az gecikmeli) iletisim kurdurabilir miyim?

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri