Açıklamalar için teşekkürler üstadlar.

herkes kendince bir bilgi alacaktır bu yazılanlardan.

bence en önemli nokta;
"tüm LED' ler sabit akım ile beslenir"
"bu akımı ne kadar sabit tutarsanız LED o kadar uzun ömürlü olur"
"LED' lerin bozulması bu voltaj-akım düzensizliğinden değil (direk olarak), düzensizliğin neden olacağı ısı yükselmesi neticesinde kimyasal yapının bozulmasıyla olur"

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhaba sn temanic. Led konusunda ne yaptınız uygulama yapabildiniz mi? Aynı avizenin benzerinden bende de var ve zamanında ben de bayağı araştırma yapmıştım. Hatta firma ile yazışma da yapmıştım ve kargo ücreti yüksek olduğu için vazgeçmiştim. Firma uygulanabileceğini yazmıştı.
Şimdi G4 ledler hem çoğaldı hem fiyatları azaldı hem de free shipping ürünler de mevcut. Tekrar denemek istiyorum.
Denediyseniz sizin tecrübelerinizden de yararlanmak istiyorum.

Arkadaşlar konuyu ben açmıştım baya bir süredir de konuyla ilgilenemedim. Ben bu sistemi evime kurdum ve gayet de memnunum.

İzlenimlerimi toparlayıp yazdığım linki buradan da paylaşıyorum. İsteyenler konuyu oradan da takip edebilir. İlginiz için çok teşekkürler.
G4 Halojen Lamba Yerine Smd Led Takmak[ÇÖZÜLDÜ]

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri