Güvenlik sistemleri dükkanı

civic19

Üye
Merhaba arkadaşlar

Ben 23 yaşındayım.anadolu teknik lisesi elektrik mezunuyum.şuan Scada adaptasyonu yapan bir firmada çalışıyorum.ama yaptıgım işi hiç sevmiyorum , bir an önce kendi işimi kurup çalışmak istiyorum.ama bu konuda tereddütlerim var.
5 yıldır elektrik-elektronik sektöründe çalışıyorum.benim ilgimi çeken dal her zaman güvenlik sistemi kamera alarm görüntü sistemleri olmuştur.şuan fazla bi bilgim yok bu sistemlerle ilgili ama bu işleri yapan biyere girip 1 yıl çalışmayı düşünüyorum.bu sürede çözeceğime inanıyorum kendimede güvenim var.o zamanda ortalama 40-50 bin arası param olacak.
bu para yeterlimi değilmi bilmiyorum.
askerliğimi 29 yaşıma kadar tecil ettirip dükkanımı açmalımıyım,yoksa askere gidipmi açmalıyım.
sizden ricam bana tecrübelerinizi katarak beni aydınlatmanız.
teşekkürler

kendini bu konuda iyice yetiştirmeden dükkan açma derim. bence bir an önce askere git gel ondan sonra kendini iyice yetiştir piyasa şartlarını öğren acele etme derim slm

kendini bu konuda iyice yetiştirmeden dükkan açma derim. bence bir an önce askere git gel ondan sonra kendini iyice yetiştir piyasa şartlarını öğren acele etme derim slm

teşekkürler..

yeni üye oldugum için herkes bakıp geçiyo sanırsam :)

Forum istatistikleri

Konular
128,429
Kullanıcılar
450,348
Son üye
swarywt

Yeni konular

Geri