Fuji PLC&HMI ailesi artık Türkiye de....

Fuji PLC ve HMI ailesini merak ediyormusunuz ?

• Evet ediyorum ve daha çok bilgilendirilmek istiyorum...

Oy: 43 91.5%
  • Hayır etmiyorum..

Oy: 4 8.5%

• Kullanılan toplam oy
    47

POORWAY

Üye
Türkiye her geçen gün büyüdükçe otomasyon Dünyası'nın inanılmaz cazibesi giderek artmakta. Rekabet ortamı giderek kızışmakta... İşte yeni bir alternatif FUJI PLC&HMI ailesi...Bir Japon devi daha bizimle buluştu.. Bu sayfada aileyi tanıtmak için gereken herşey yapılacaktır.. Sorularınız oldukça lütfen çekinmeden sorunuz....

Her nekadar ingilizce olsada çok şey anlayacaksınız......
FUJI PLC ANA SAYFA İÇİN LUTFEN BURAYA TIKLAYIN

Yok ingilizce de olsa ben şöyle genel bir katolog olsada incelesem diyorsanız..
SPH serisi moduler yapı PLC ailesi için genel katolog..

Bu bir PLC olduğuna göre elbet bir programlama arayüzü vardır nasıl birşey diyorsanız..
MICREX-SX Expert (D300win)
MICREX-SX Standart

Son düzenleme:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
sayin uye daha detayli fiyat katalogunuda bizim katalog bolumumuzde paylasirmisiniz acaba

fiyat nedir bize siemens yada vipa ya nazaran ne artısı veya eksisi olacak

Ürün gamını ve editörlerin fotoğraflarını inceledim. Yanılıyor muyum bilmiyorum ama ilk izlenimde Panasonic' in editörleri ile çok benzer bir yapı gibi geldi bana (Panasonic ile tanışmışlığım olduğundan her halde). FPWIN Pro ve FPWIN GR mantığında aynı program içine gömülmüş iki editör var. Expert modda IEC 61131 standardında program yazabiliyorsunuz, Standart mod ise FPWIN GR editörünün muadili sanki.
Daha önce hiç bir sistemde görmediğim (SPH serisi için) çoklu CPU (8 adede kadar) ve yedekli (=redundant) çalışma konusunda Fuji' nin aşkınlık içinde olduğunu da belirtmeden edemeyeceğim.

Sayın POORWAY Fuji' nin ülkemize geldiğinden bahsetmişsiniz. Ben bulamadım da. Bağlantı verirseniz sevinirim.

Hiç kolay olmadı ama Türkiye dağıtıcısını bulabildim sonunda (konuya 2 saat sonradan eklendi):
http://www.kontekotomasyon.com.tr/plc_sph.htm

Bağlantının dokümanlar bölümünden Kontek fiyat listesini indirdim, Fuji PLC' ler hakkında bilgi var arkadaşlar.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,196
Kullanıcılar
449,973
Son üye
sfc16

Yeni konular

Geri