Fluke 435 & Hioki 3196

MoSTaR

Üye
Arkadaşlar taşınabilir bir güç analizörü alacağım ama kararsız kaldım. Fluke 435 yada hioki 3196'dan birisini seçeceğim. Sizce hangisini seçmeliyim.

Hioki Fluke'a göre biraz daha üstün gibi görünüyor. Hioki'de uzaktan izleme var Fluke'ta yok. Hioki'de verileri bilgisayara aktarmak fluke'a göre çok daha hızlı ve kolaymış. Ama fluke Hioki'ye göre daha ucuz.

Özellikle bu cihazları kullanan arkadaşlarımın yorumlarını alabilir miyim?

Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İki cihaz da,eşdeğer işleri yapıyor gibi görünüyor.Bu kadar pahalı bir cihaz alınırken,ihtiyaçlarınızın iyi tesbit edilmiş olması gerekir.Her iki ürün de çok kaliteli olduğu için,fiyattan önce,ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor olması önemlidir.Siz,mutlaka,ana dokümanları incelemişsinizdir.İnceleyemeyen arkadaşlar için,kısa tanıtım bilgilerini ekliyorum.

Ekli dosyalar

• HIOKI 3196.doc
    46 KB · Görüntüleme: 53
  • İnteraktif Güç Kalitesi Cihazları Seçim Kılavuzu.doc
    139 KB · Görüntüleme: 44
Size kesinlikle önericeğim FLuke 435 dir. Çok kaliteli bir cihazdır düzgün kullanıldığı sürece arıza yapmıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri