Faz nötr barası 220 volt.

kalan

Üye
nötr toprak barası 220 volt bu durum nasıl olur.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-04-28 at 11.12.48.jpeg
    WhatsApp Image 2021-04-28 at 11.12.48.jpeg
    151.8 KB · Görüntüleme: 36
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
nötr toprak olacaktı pardon.

o zaman sigortanın atması gerekmezmi.

@kalan, imza kısmını beğendim leonardo ustaya lafım yok ta, hani eskiler gözlemlemişler, doğayı dinlemişler, ben biraz onlardanım, hava durumunu gece yıldızlara - aya - dalgaların sesine - güneşin batışına - bulutların rengine- martı kuşlarına bakarak bilirim. koca karia ( koca karı) ilaçlarıyla daha çabuk iyileşirim. ( tıp doktoruna gitmeyi de ihmal etmem) gözlemsel araştırmalar her zaman matematik değildir. matematik demek mantık demektir, elektrik demek mantık demektir. asla itiraz etmem, ama gözlem ve deneyim bambaşka bir şeydir. " ben fırtınanın kokusunu alırım, görürürüm" bunun neresi matematik?

seri lambanın toprak ucu sabit kalsın diğer ucuyla fazları tek tek kontrol edin. daha sonra nötr ucu sabit kalsın diğer ucuyla fazları tek tek kontrol edin. seri lambanın yanmadığı durum veya durumları foruma yazın.

@kalan, imza kısmını beğendim leonardo ustaya lafım yok ta, hani eskiler gözlemlemişler, doğayı dinlemişler, ben biraz onlardanım, hava durumunu gece yıldızlara - aya - dalgaların sesine - güneşin batışına - bulutların rengine- martı kuşlarına bakarak bilirim. koca karia ( koca karı) ilaçlarıyla daha çabuk iyileşirim. ( tıp doktoruna gitmeyi de ihmal etmem) gözlemsel araştırmalar her zaman matematik değildir. matematik demek mantık demektir, elektrik demek mantık demektir. asla itiraz etmem, ama gözlem ve deneyim bambaşka bir şeydir. " ben fırtınanın kokusunu alırım, görürürüm" bunun neresi matematik?
Halk tecrübesi de önemli tabii. Bence günümüz modern bilimi için geceli bir kavram olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,354
Kullanıcılar
450,211
Son üye
gurdal35

Yeni konular

Geri