extra iş var

mustafanın u su yokmu

arkadaşlar sizlere yeni bir iş öneriyorum. Bu iş kolu ile hem dünyamızı ve çevremizi koruyacağız hemde kendimize extra bir gelir kaynağı elde edeceğiz bu teklifimi mutlaka değerlendirin. Çalışmayan durumda ki ( yani hurdası çıkmış ) her türlü elektronik kartlarınızı, cep telefonlarınızı , bilgisayar kasalarınızı , veya kompakt şalter , kontaktör , otomatlarınızı kısacası elektrik ve elektronik bütün hurdalarınızı evinizden gelir alır aynı anda ödemesi hemen kapınızda peşin olarak yapılır. sadece bize ulaşmanız yeterli olacaktır. ********* daha ayrıntılı bilgi alamak isteyenler ekleye bilirler.

sn mukarem extra gelir icin nakliyesine değermi yani ölcü ne selamlar:confused:

mukarem kardeş sen bu işi nerde yapıyorsun bana detaylı bilgi verebilirmisn belki ortak oluruz yane ben burdan gönderirimm sana ben iskenderunda yaşıyorum seni ekledm msne ordan konuşalım yane :)ok

güzel bir çalışma bir nevi geri dönüşüm . ama maddiyat olarak ciddi bir gelir sağlıyor mu. sadece merak ettim.

Selam,
1. Bitmiş pilleri de değerlendirebiliyor musunuz?
2. Eski TV'lerin CRT tüplerini de kabul ediyor musunuz?

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi derleyip gönderebilir misiniz?
@hotmail.com
Forumda e-mail ve telefon numarası paylaşmayınız.Konuyu açan üyeye özel mesaj gönderiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar merhaba ben izmirden bir üyeyim ekstra iş arıyorum ben elk. pano ustasıyım cumartesi pazarları çalışmak istiyorum tesisatta olabilir pano üzerinede mesajlarınızı bekliyoyorum teşekkürler..

Aslında geri dönüşüm işi gayet güzel
bunuda fazla akıl eden yok yada yapmasını bilen yok
elektronik kartlarda entegrelerde cok degişik elementler kullanılıyor
gümüs altın bile var
bunu ayrıstırabildilerse yapılır tabi
alan satan hayrını görsün

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,366
Kullanıcılar
450,237