Evdeki imkanlarimla hobimin son noktasi

sn ustalarım ben mekanikçi olduğum için PİC in ne demek oldunu sonradan öğrendim, öğrenmeden önce sizi tenzih ederim , demek ki piyasadaki piç leri proğramlayanlarda varmış diye düşünüyordum)))

evı dağıtacaksan karşiliği olmalı ole kuru gurultu evi dağıtırsan değıl depo çopte bulursun o çok sevdığın takım edavatı :) bellı bır yaş uzerındeyım eskıden evde çalışma masam vardı dokunulmazdı çunku orada yaptığım işlerle çalıştığım maaş kadar getırısı vardı şimdı kazanç azalınca benım masa toplanıyor allahtan depoya (kömürlüğe )ındırılmıyor balkona atılıyor bende hemen getırısı olacak bir iş sıparış alıyorum örnek cuma gunu balkona atıldım hemen bir sıparış vardı dağda çobanlara solar panellı aydınlatma telefon şarjı vs bıtırdım sayılır yarın parasına dokunmadan hanıma vercem enaz bır ay masam salonun bır köşesınde olur :) işin garıp yanıda bir iş yapacaksam önce tasarımı bilgısayarda devre çızımı kutulama vs hazırlamam gerek bu işi yaparkende kumpas malzemeler elımın altında olursa temiz iş çıkıyor kataloğdan pdf ten sağlıklı olmuyor

Yönetimden ricam var.
Bazı kardeşlerimizin menfaati için bu başlığın gizli yapılması lazım.
Her kes okuyamamalı.
Maazallah hanımları filan okursa tüm taktikleri ifşa olmuş olacak.
Düşman sınırı aşmış yatak odasına kadar girmiş ise uyanık olmakta fayda var.

2m3frde.gif

Tekin abi sırf bu yüzden ev alırken bir oda fazla almayı düşünüyorum. Ama pazarlıklarda o oda bana bile kalmıyor. O zaman felsefik mantık kullanıyorum. Oda bana kalmayacaksa neden ev alıyorum. Bende kirada yaşarım diyorum. Velhasıl herkes hobisini paraya dönüştüremiyor. Mesela hobilerim arasında MODEL HELİKOPTER de var. Bir türlü hayata geçiremedim ancak geçirsem bile bana maddi kaynak oluşturmayacak bir hobi. Ve konu geri rüşvet verme konusuna gelecek. :D :D

Kazım abi çok haklısın bu konu çok özel şifrelemelerle girilebilecek özel başlıklar altına alınmalı. Bir ara forum ve alt yapıları ile uğraşmıştım. Bu konu kesinlikle bayan olanların okuyamayacağı şekilde şifrelenmeli. :D :D

Dün yine konuştuk bu konuyu.Cevap ise "Büyük ev al söz bir odayı sana ayıracam" oldu....O da haklı sanırım...

Dün yine konuştuk bu konuyu.Cevap ise "Büyük ev al söz bir odayı sana ayıracam" oldu....O da haklı sanırım...

Hah işteee gözünü seveyim bu sözü alabilsem ben bırak 3+1'i 5+1 bile alsam bir oda yada odacık bile düşmeyecek bana.. ahh ahhhhhhhh Dip parantez kendimi çok kötü hissettim acaba yanlış karar mı vermişim

serkan bey aynı şeylerı duşunuyoruz bende model helıkopter konusunda ısrarcıyım ölürsem gözum açık gider:) onun için eskışehirden artvıne taşinacağım orman içinde ev yapmak niyetım insanoğlu hayal kurmadan bişey yapamaz hayalımdekı model helıkopterı orada kullanacağım hatta uzerıne 3 g kamera yerleştırıp oturduğum yerden monitorden takıp etmek bu hayalımı gerçekleştırırsem işte o zaman :) değmeyın bana

kazim hocamın yorumu hocam haklısınız bir burası var yazdıklarımı ben yokken belkı okuyordur ama tek bıldığım:) burada yorum yazdığımı gorunce ne yazıyor dıye çay kahve bahane edıp yanıma gelıp okuyor şifrelemek lazım haklısınız:)

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,984
Son üye
riki35

Yeni konular

Geri