Evdeki imkanlarimla hobimin son noktasi

serkan_48

Üye dümdüz üye
Degerli arkadaslar,

Cok derin acimi sizlerle paylasmak istiyorum.
Elektronikle kendimi bildim bileli hobi olarak ugrasiyorum. Kendi capimda evimdeki elektrik ve elektronik islerini yapmaktayim. Basit ve orta duzeyde devreler yapip kendimi gelistirmeye calisiyorum. Keza bircogumuzda ayni his ve duygulari paylasmaktadir.

Bir kac hafta once meanwell smps ile ugrasmaya basladim. Neyse tabi ev imkanlari ile ne kadar calisilabilecegi malum. Sonunda esimle her zamanki gibi daginiklik konusunda ufak capli bir tartisma yasanildi. Tabiki her zamanki gibi o kazandi.

Artik benim hobimin son sekli asagidaki resimde de gorebileceginiz uzere toparlanip bir karton kutu ile evin kullanilmayan balkonunda yerini aldi.

Ailem sagolsun. Nokta.
i2228b512xc.jpg

Serkan bey dağınıklık konusunda benim de eşim çok takıntılı. Sizinki kadar olmasa da gece 1'de "yine oralar dağınık mı kaldı?" soruları ile hafif atlatıyorum. Bir gün kafası bozulursa hobi adına neyim varsa dışarı atacak diye korkuyorum. :)

Sorunlarınız hakkında tecrübem olmamakla birlikte yılların kazandırdığı gözlem birikimiyle bir öneride bulunayım.
Her türlü zaaflardan yararlanın ve rüşvet müessesesini her fırsatta kullanın.

@veysel28 evet aynen Cem yilmazin dedigi gibi.

@yolgezer74 valla yapti. Canim cok sikkin. Modelcilik merakimda var. Bir model helikopter alacaktim. Onada onay cikmadi.

@Aksi bey gece calismayida denedim. Neden yataga benle girmiyorsun diye de tepki aldim. Yani gece calismaya da izin cikmadi ic isleri bakanindan.

@asof544 bir garajim olmasini ne kadar cok isterdim bir cekyat ta atardim orda yatar kalkardim.

@KAZIMUGUR

Rusvetide denedim. Oturma gurubunu yeniledik. Ama olay ben yine daginikim. Elimi havyaya yaklastirdimmi bir irkilme oluyor malesef.

Bu aksam icelim mi cok efkarliyim.

..Oturma gurubunu yenil...

Senin akıl hocaların kimdi ? işi bilmiyorlarmış.
Oturma gurubunu rüşvet mi sandın ? o zaten vazifen ve aynı zamanda sakalı kaptırdığının belgesi .

..mesela yengemin tarafından , onun sevmediği / çok sevdiği bir yakını akrabası filan .. kardeşleri vs .. yok mu ? :rolleyes:

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri