Ev kiralari neden pahalı!!!

avast

Bölüm Yöneticisi
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Merhaba arkadaşlar,haftalardir gezinme ve aramama rağmen 400-500 civarı 1+1 ev bulamadım.. İstanbul da bu kadar konut ve kodaman varken bu aç gözlülük nedir arkadas!! En kötü ev 650 fiyat çekiyorlar! Buna kim dur diyecek kim!!!

Sorun şu;ev sahipleri kira getirilerini banka faizleri ve ve enflasyonun önünde belirlerler.Serbest ekonomide bunu engelleyemezsin.Ama bizim büyükler illizyonla bize (maaş zammı vs)gelirimizin arttığı imajı yaratırlar ama hep ezilen senin gibiler olurlar.Esasında hayat pahalılığını yani enflasyonu engelleseler bu sorun ortaya çıkmaz.....

Ev sahiplerinin herhangi bir gideri yok bence bukadar fahiş fiyata vermeleri anlamsiz

sadece ev kirası değil herşey pahalı en basiti bir ekmek kaç kuruş ???

Bir ekmek 1 TL çay 1 tl minimum fiyatlar..

Ulaşuma ne demeli metrobus 3,25tl bir yerden bir yere gitmek ofa kısa mesafe en az 10lira.

Nalet olsun bu düzene. Değerinden fazla herseyyy

geçen bursa da mı ne 10 çocuğun olsun, 10 u aynı anda başka şehirde üni okusun,
otobüste yer isteyen yaşlı ev sahibi önce o yeri hake tarzı pankart açmıştı ünili gençler. ne gülmüştüm ama.
evet ben de ev aradım. ama geçmişte ankarada iken iş çoktuç ondan çok sallamıyordum.

Daha bugün bodrum kat güneş hava görmez bi yere adam 500 tl dior.. Ustelik bu adres istanbul merkeze uzak :)

tum arsalar devlet tekeli alinmali...ingilterede oyledir...

Forum istatistikleri

Konular
128,188
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri