Eski Apartmanlarda Bahçe Zeminine Çakılı Demir Ne İşe Yarar?

benim işim değil, ama yaşam koçluğu değil de, yaşam dersi verebilirim. dağda bayırda hangi otlar yenir, yıldızlara güneşe bakarak saatleri bilmek, güneşin batışı, ayın halesi, denizin dalga sesi ile hava durumunu öğretebilirim.
Yok baba öyle değil. Kocasından kaçanlara, karısının dırdırından bıkanlara , 40 ından sonra kuduranlara gaz verecek masallar anlatman lazım. Hayat çok değerli, bir kere yaşama şansın var , seni sevmiyorsa yol ver gitsin , sen süpersin, seni haketmiyor vs vs vs....

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Yok baba öyle değil. Kocasından kaçanlara, karısının dırdırından bıkanlara , 40 ından sonra kuduranlara gaz verecek masallar anlatman lazım. Hayat çok değerli, bir kere yaşama şansın var , seni sevmiyorsa yol ver gitsin , sen süpersin, seni haketmiyor vs vs vs....
o zaman kötü adam oluyorum, ilişkilerde geleceği görüyorum. bir iki arkadaşıma karıştım, hayatları değişti. ama insanların geleceğine, kaderine karışmamak lazım. canları yanarak öğrensinler daha iyi. hiç değilse kötü ben olmuyorum. ne gariptir insanlar kötünün değerini asla anlamıyorlar. bilseler ki o kötü geleceğine ışık tutacak ama olmuyor işte.

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,972
Son üye
Emirhan6161

Yeni konular

Geri