Eskişehirde pano ve otomatik kumanda üzerine

Arkadaşlar feyzi beyle telefonda görüştüm derdimi anlattım. Bana verdiği cevap şu oldu; bizim elemana ihtiyacımız yok ama yaklaşım tarzın birşeyler öğrenmek istemen hoşuma gitti, istediğin zaman gel elimizden geldiğince arkadaşlarımız yardımcı olur yardımcı olamasalar bile başka yere yönlendirirler dedi.
@ redskymuscular ayni yolu izleyebilirsiniz

@ redskymuscular ayni yolu izleyebilirsiniz
yapıcam ama hem tahaahüt hem de eskişehir osb deki tüm firmaların ürün tedarikçisi. 2 yerde devasa alanı olan biryerin patronu.
ben ise şu an 3 kişini işini yapan boş vakti olmayan bir m.. yüm .
şansımı denicem ama çok zor görünüyor

yapıcam ama hem tahaahüt hem de eskişehir osb deki tüm firmaların ürün tedarikçisi. 2 yerde devasa alanı olan biryerin patronu.
ben ise şu an 3 kişini işini yapan boş vakti olmayan bir m.. yüm .
şansımı denicem ama çok zor görünüyor
Biz yardimci olamasak da yonlendiririz demis. Eskisehirde olsam ben bile gitmeyi dusunurdum. Hatta gidersem ugrarim bile belki :)

Biz yardimci olamasak da yonlendiririz demis. Eskisehirde olsam ben bile gitmeyi dusunurdum. Hatta gidersem ugrarim bile belki
hocam işin aslı ben bugün gittim.
fevzi beyle görüşşmedim ama beni bir yere yönlendirdiler.
oraya da gittim ama adamların işi yoğun ve korkuyorlar. başına bir şey gelse ne olacak diyor adam. takıldığın yeri gel sor diyorlar haklı olarak.
işten vakit bulacan uğraşacan takılacan ki daha baştayım herşeye taklıyorum.
öyle ancak. temel bazı bağlantıları ve özellikleri 2 - 3 saatte olsa anlatacak bir yer lazım. hafta sonu olmalı bir de

Biz yardimci olamasak da yonlendiririz demis. Eskisehirde olsam ben bile gitmeyi dusunurdum. Hatta gidersem ugrarim bile belki :)

Uğramanızı tavsiye ederim feyzi beyin hiç öyle patronum diye büyüklenmesi yok telefonda sanki önceden tanışıyormuşçasına güle oynaya konuştuk kendisini daha görmedim ama ilk izlenimlerim kendisinin mütevazi birisi olduğunu gösterdi bana. Hatta kendisi artık yetiştirecek genç kalmadı bugünün gençleri rahat iş arıyorlar bizim meslekte eleman bulup yetiştirmek artık daha zor diye dert yakınmakta.

Uğramanızı tavsiye ederim feyzi beyin hiç öyle patronum diye büyüklenmesi yok telefonda sanki önceden tanışıyormuşçasına güle oynaya konuştuk kendisini daha görmedim ama ilk izlenimlerim kendisinin mütevazi birisi olduğunu gösterdi bana. Hatta kendisi artık yetiştirecek genç kalmadı bugünün gençleri rahat iş arıyorlar bizim meslekte eleman bulup yetiştirmek artık daha zor diye dert yakınmakta.
Boyle insanlar kaldi mi :) bana da beni yetistirecek biri lazim. Ama memleket uymuyor

Boyle insanlar kaldi mi :) bana da beni yetistirecek biri lazim. Ama memleket uymuyor

Üstad memleket uymuyorsa sen memlekete uy :) bulunduğun şehirde illaki büyük bir elektrik firması vardır git derdini anlat eminim ki mutlaka bir yerden bir sonuca ulaşırsın. Ha baktın olmuyorsa meslek lisesindeki elektrik hocalarında git çünkü onların çoğu piyasaya iş yapıyor yada yapmıştır. Hem pratik hemde teorik olarak gayet bilgililerdir. Onlar yardımcı olmasa bile piyasada tanıdıkları çoktur ve birisine muhakkak yönlendirirler. Benim naçizane fikrim bu

Üstad memleket uymuyorsa sen memlekete uy :) bulunduğun şehirde illaki büyük bir elektrik firması vardır git derdini anlat eminim ki mutlaka bir yerden bir sonuca ulaşırsın. Ha baktın olmuyorsa meslek lisesindeki elektrik hocalarında git çünkü onların çoğu piyasaya iş yapıyor yada yapmıştır. Hem pratik hemde teorik olarak gayet bilgililerdir. Onlar yardımcı olmasa bile piyasada tanıdıkları çoktur ve birisine muhakkak yönlendirirler. Benim naçizane fikrim bu
Su an bir yerde calisiyorum. Ise ihtiyacim olmasa da bilgiye her zaman ihtiyac var. Meslek liselerinin kapisini calmak guzel fikirmis. Bunu en yakin zamanda yapmaliyim.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri