Otomatik Kumanda Öğrenmek

sefafawkez

Üye
Merhaba myo dan yeni mezun oldum. Otomatik kumanda öğrenmek için tavsiye edeceğiniz kitap, internet sitesi, vs. var mı. Elektrikçide çalışıyorum şuan lakin yapılan işler hiç yeterli gelmiyor, kendimi gelişmiş hissedemiyorum

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
makine panosu falan görmen lazım elektrikçi dediğin tesisatçı mı neye bakıyosunuz onlar en baba asansör panosuna bakar heralde, kontaktör falan varsa mühürleme yap zaman rölesi varsa yıldız üçgen yap termik röle falan ekle termik şalter falan oyna işte oynamadan öğrenilmez okumakla beynin bi bölgesine geçiyo sanırım reel kurarsan hafızaya el, göz, kulak hepsiyle record atıyo.

kumanda teknikleri kitabı diye arat internette bu kitaplardan birini al oku kumanda elemanlarını ögren ondan sonra kitapda ki veya internette bulduğun bu sitede de vardır kumanda çizimlerini yap ve uygulamasını yaparak geliştir kendini.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri