eplanda reklam sayfası olusturma

mahir1986

Üye
arkadaslar eplan p8 rekelam yanı title page kendım degıstırmek ıstıyorum sırketıme uygun grafıkler koymak ıstıyorum ne bır antet olucak reklam sayfamda ama bunu becereemedın bır turlu ne yapmam gerekır saygılarla.....

tam olarak bilmiyorum ama title page sayfası eplanın orjinal saffası onun üzerinde oynama yapamıyorsun... birtek proje sayfasının altına grefik ekleyebilirsin

Title page sayfasının üzerine sağ click yap orada "page properties" i seç altta form name ve plot frame bulunacak. Form (kapak yapısı) plot frame (antet).Formu aç ve o dosya içinde bir kopya oluştur.sonra o dosyayı açmak için projenin üzerinde tekrar sağ click yap gelen seçeneklerden form u seç ve kopyaladığın sayfayı aç. şimdi orada bulunan eplan resimlerini silip insert menüsünden grafic image file seçerek kendi logonu yerleştirebilirsin kolay gelsin. (formda bulunan yazılarıda değiştirebilirsin biraz kurcala)

mur@d teşekkür ederim.

Bende istediğim şekilde sayfamı duzenleyebiliyorum.

Utilities - Master Data - Form seçilir. Açılan pencerenin alt tarafından "Title Page / cover sheet (*.f26)" seçildiğinde "mur@d"ın bahsettiği properties pencerisinde gözüken formların template hallerine ulaşılabiliyor. Burda degisiklik yapıp yeni bir form kaydedin. Properties pencerisinden yeni keydettiğiniz dosyayı secin. Yaptığınız resim değişiklliği ve script değişiklikleri title page gozukuyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,316
Kullanıcılar
450,150
Son üye
Sqnax

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri