Eplan P8 Artık Türkçe...(Duyuru)

dinceresentas

Bölüm Yöneticisi
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Öncelikle merhabalar;

Eplan P8 sürümü çok yakında türkçe versiyonu ile sizlerle. Beta testleri şu an tarafımdan yapılmaktadır. Bu konudaki özlem artık çok yakında sonuçlanacak.

2016-03-21_14-26-32.png

Öncelikle merhabalar;

Eplan P8 sürümü çok yakında türkçe versiyonu ile sizlerle. Beta testleri şu an tarafımdan yapılmaktadır. Bu konudaki özlem artık çok yakında sonuçlanacak.

Ekli dosyayı görüntüle 31341

Elinizde varsa Eplan notlarını rica etsem paylaşabilir misin? Okuldaki pc de eplan çalışıyoruz ama daha doğru düzgün proje çizmeyi yapamıyoruz sürekli bir yerlerde takılıyoruz ve bu programla ilgili bilgi içerikli döküman yok denecek kadar az.

İndirmek için bir link yükler misiniz

Bize bildirilen tarih 15 Temmuz 2016'dan itibaren Türkçe versiyonu yayımlanacak.

merhaba ben eplan öğrenmeye çalışıyorum bana eğitim videosu lazım yardımcı olursanız sevinirim acil....

İyi günler eplanın türkçe versiyonuyla ilgili bir gelişme varmı?

çok anlaşılır anlatılmış harika bi e plan videosu.içindekiler,yeni malzeme ekleme ve malzeme listesi olusturmayı gösteriyor.çok iyi

merhaba eplan kurdum crack yaptım bilgisayarı yeniden başlatınca crack bozuluyor tekrar yapmak zorunda kalıyorum işletim sistemi windows 7 32bit yardımcı olursanız sevinirim iyi günler iyi çalışmalar

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri