Enerji Dağıtım Projesi Hakkında yardım

kral_46

Üye
Enerji Dağıtım Projesi örnek çizimler lazım ve bazı hesap ayrıntıları forumda genelde İç tesisat Projeleri verilmek te benim istediğim Şehirlerin dağıtım projesi AG bu konuda yardımı dokunacak arkadaşlar varmı ilginize tşk ederim

bu konu hakkında kimsenin forumda bilgisi yok mu aslında şu ara lazım zaten hazırlayacağım ama bir örnek görmek iyi olacaktı... forumda bu konuda ve daha başka ders ve konularda herkese yardımcı olmak isterim öğrenmek istenlerde msj yazabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Önceden çizdiğim birkaç ilçenin dağıtım projesi var ama, özalit ortamında ,bilgisayar ortamında değil..

tşk ederim ilginize ben hazırlamaya çalışıyorum forumda yokluğu belli ,gerekli olursa bittiğinde verebilirim

enerji dağıtım projeleri yer altı değilse. araziye özgü olarak yapılır. arazinin profiline göre direk boy ve direkler arası mesafeler seçilir.her arazinin dağıtım projeleri farklıdır. harita mühendisi ile beraber zemin etütü yapmanız daha uygun olur. kolay gelsin.

TEDAŞ Genel Müdürlüğü Web Sitesinde Şehir Şebekeleri için proje hazırlama el-kitabı var gerekli tüm bilgileri içermektedir.orada bulmanız mümkün

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri