En iyi kondansatör sizce hangisidir?

En iyi kondansatör sizce hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    465
Evet... Alpes Technologies marka Alpivar kondansatörler yanıyor.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
arkadaşlar bence en iyisi kondaş kondansatör bu benim fikrim bence herkesede tavsiye ederim

Kondansatörlerin raf ömrünü de göz önünde bulunduralım. Yani bir kondansatörü 2 yıl boyunca hiç kullanmadığınızı varsayalım. Ne olur acaba, hiç düşündünüz mü?

Kötüleme olmaması için markayı belirtmiyorum. Rafta 2 yıl bekletin, kesinlikle özelliğini kaybediyor.

kalite/fiyat dengesi olarak en makulü kondaş tır bence

Kondansatör kalıtesini tartısırken, bizm kondansatörden beklediklerimiz kadar, Onunda bizden beklediklerini düşünsek nasıl olur ..

1. Sıcaklıgı kontrol altında olan pano ve ortam,
2. Düzgün Şebeke gerilimi,
3. Harmonıklerden mümkünce arındırılmış tesis.. vs.
Men dakka, men dukka hesabı, önce beklenenleri verelim, sonrada biz beklentilerimizi
isteyelim daha doğru olmazmı..

Ben kondaş,entes,ede vs kullandım ama bence en iyisi franke gibi gözküyor.Aynı kullanım zamanında en problemsizi gibi duruyor.

frako kondansatör en iyisi kaliteli ama teklif usülü işlerde frako maliyetli çıkar bide EDE marka bu hem fiyat hemde kalite olarak tercih edilebilir kondaş tavsiye etmem

frako ve ede

Moderatör tarafında düzenlendi:
bende merlin gerrin derim kalite varsa en uzun giden çalışan en iyidir..

arkadaslar son olarak federal marka buldum taktım montaj kolaylığı var klemensler cok kaliteli calıştığı ortam aşırı sıcak olmasına ragmen bir probleme rastlamadım federalden sonra taktıgım kondas arızalandı ama federalde bir değisim akımları hala normal. ayrıca burada kimse söz etmemiş emek iyi markalardan biri dir.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,194
Kullanıcılar
449,970
Son üye
Liliane

Yeni konular

Geri