en iyi elektrik proje cad programı

en iyi elektrik proje cad programı hangisidir
autocad electrical nedir?tşkler

evet arakdaslar kullandıgınız elektrık kumanda çizim programları hakkında hem teknık ozellık hem kullanım hemde fıyat acısından yorumlarınızıla bızı aydınlatsanız bızde ona gore bı fıkır sahıbı olsak

benım cevrem autocad kullanıyor...yanılmıyorsam elektrık sektorunde autocad tercıh edılıyor fıyat konusunda bılgı veremıyecem :)

elektrık projesi derken otomasyon için elektrık projelerı yanı otomatık kumanda için eplan,cofaso gibi programlar bunları yada baska paket programları kullanan arkadaslar varsa burada fikirlerini paylassa bizide aydınlatmıs olurlar.

ben en çok caddy öneriyorum kumanda devresi için cofaso da fena sayılmaz ama caddy çok daha professional

Benim Tercihimde ilk zmanlar autocadi,daha sonra caddy ve şu an ECAD alanında daha profosyonel E3 yazılımını kullanıyorum siz sadece tek hat şemanızı ciziyorsunuz yani kumanda ciziminizi yapıyorsunuz geri kalan tüm işlemleri E3 Yapıyor panel kısmını 3D görebiliyorsunuz imalata başlamadan müşterinize pc üzerinden panosunu sunabilirsiniz gerekli bilgileri türkiye temsilcisi olan cpv bilgi teknolojilerinden alabilirsiniz

Benim Tercihimde ilk zmanlar autocadi,daha sonra caddy ve şu an ECAD alanında daha profosyonel E3 yazılımını kullanıyorum siz sadece tek hat şemanızı ciziyorsunuz yani kumanda ciziminizi yapıyorsunuz geri kalan tüm işlemleri E3 Yapıyor panel kısmını 3D görebiliyorsunuz imalata başlamadan müşterinize pc üzerinden panosunu sunabilirsiniz gerekli bilgileri türkiye temsilcisi olan cpv bilgi teknolojilerinden alabilirsiniz

Merhabalar efendim,

Bu program hakkında sitede yeterli bilgi,dökümantasyon ve video ne yazık ki yok.

Eğer mümkümse bizlere birkaç ekran görüntüsü ve biraz daha bilgi verebilirmisiniz program hakkında.

Görüşmek üzere..

Benim tercihim Eplan P8'dir. Hem malzeme kütüphanesi ile hemde global firmaların eplan için hazırlanmış makroları sebebiyle en iyisi Eplan'dır. Bunun üzerine çizim programı tanımıyorum.

Merhaba arkadaşlar ben de uzun zaman caddy,eplan,p8 gibi programları denedikten sonra şu anda en son kullandığım ve son derece memnun olduğum program e3 series dir. Aşağıda vereceğim linkten e3 te proje çizimi videosunu izleyebilirsiniz. E3 ü anlamada size yardımcı olacak iyi bir çalışma Bunun dışında CPV Bilgi Teknolojileri sitesinden distribütör firmadan mail ile demo talep edebilirsiniz. Yardımcı oluyorlar.

elektrik tesisat projesi çizeceksen autocad en uygunudur. elektrık kumanda projeleri için eplan,cady ve benzeri paket programlar uygundur. fiyatlarını bilmiyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,460
Kullanıcılar
450,402
Son üye
FurkanYAPC

Yeni konular

Geri