En İyi Laptop Markaları...

Toshiba
IBM
arkadaşlar ben bunlardan iyisini tanımam

GNU/Linux ile kullanmak isteyenler icin Lenovo 3000 N200 iyi bir seçenek. Ben aldım, memnunum.

Fiyat / Performansta ASUS tur. ASUS Anakart, ram, DVD ürettiği için donanımı sağlamdır.

bence acer.

Acer Msı Felan almada :)

Asus tavsiyemdir.. Birde Hp..

Yukarıdaki yorumlara bayaaa güldüm.))) arkadaşlar kaliteli laptop artık üretilmiyo hepsi aynı hp, dell, toshiba,asus,datron,acer,samsung vs..bunlar çılgın tüketim furyasına özel evrim geçirmiş ürünler.ancak üç marka vardır ve bunların dışındadır. ıbm thinkpad serileri(lenovo olmayanlar!),mac ler ki onlar tamamen ayrı bi icattır.sony leride bu kategoriye sokmak gerekir mi gerekmez mi şüpheliyim..dünyanın iki markası mac ve ıbm bir tarafa diğerleri birtarafa..

merhaba arkadaşlar...Bence masa üstü pclerde olduğu gibi leptoplarda da marka olayı yok!!! sadece ve sadece kasa tasarım olayı var,geri kalan tüm bileşenler ortak kullanılan oem parçalardır...(ben şahsen A ürününü popiler diye onun etiketine kısaca almış olduğu patente boş yere para vermem, aynı parçalara sahip daha uygun olan B ürünü tercih ederim )

Bunu soran arkadaşın kafası bayağı karışmıştır galiba:):):)
Çoğu laptop aynıdır hemen hemen bence öncelik teknik servisinde sanırım.Laptop markası tercih meselesidir biraz da .Ben tercihimi Lenovo dan yana kullandım ve tavsiye ederim...

valla ağalar çok programlar için en iyisi exper ve acer bende exper var 4 cigabayt 60 tane elektrik mühendislik programları var hiç sorun çıkmadı elektikçinin hayatı pense kontrol kalemive avometreden ibaretttir

Forum istatistikleri

Konular
128,320
Kullanıcılar
450,156
Son üye
oguz24

Yeni konular

Geri