En İyi Elektrik Motorunu Kim Üretiyor?

ya wat ta bizim yerli mali %100 yerli

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
WAT deme bana dostum neden dersen bobin ve klemens kutusu arasında ki kabloların ucunda bulunan terminalleri lehimlemedikleri için işletmemizde bulunan bir cok wat marka
motorun klemens kutusu zaman zaman yanıyor amacım yerli üertimi kötülemek değil
olanları söyledim bunun dısında alüminyum gövde hafif olması degişken montaj ayagı avantajlar arasında

siemens abb aeg wat

bana görede eski rus motorları 2 faza bırak balyozla vur ısını yükselt bagla genede çalışıyor
marka önemli degil çalıştıgı ortama göre dayanıklılıgı yeni üretilen motorlar eskilere göre
daha az deyanıklı özellille sanayide

simens ve abb bence en iyileri..

siemens sew euro driver bv iki ürünün motorlarında daha arıza cıktığını görmedim ama alman markası olan her türlü sorunsuz çalışıyor diyebilirim.... schneider uygulaması fazla yapmadım ama o markada kalitelidir.

bana göre en kaliteli motorlar lenzenin ac ve dc servo motorlarıdır.birde baumullerin ac servoları

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri