Emniyet Şalteri

Ramazann.

Üye
Herkeze merhaba işletme içerisinde kullanılan emniyet salterinin bağlantısı nasıl yapılıyor youtube dan ve forumlardan baktım ama bulamadım.Bir tane motor değişecek mesela hem termigini hem de motorun yanındaki emniyet salterini kapatıyoruz pano içinde bağlantısı nasıl oluyor yardımcı olur musunuz

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Bunun bağlantı kesicilerini tamir etmekle ilgili olduğunu düşünüyorum
tamir bıçağı, elektrik motorunun güvenli bir şekilde bakımı için ısı rölesi ile motor pistonu arasına doğrudan iş sahasında monte edilir ve elektrik motorunun güç kaynağının güç kısmını keser.

moeller.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Son düzenleme:
Bunun bağlantı kesicilerini tamir etmekle ilgili olduğunu düşünüyorum
tamir bıçağı, elektrik motorunun güvenli bir şekilde bakımı için ısı rölesi ile motor pistonu arasına doğrudan iş sahasında monte edilir ve elektrik motorunun güç kaynağının güç kısmını keser.

Ekli dosyayı görüntüle 99017

bu resim yeterince açıklayıcı:

moeller.png

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler