elektrik ünv. eiğitimi

blue

Üye
slm arkadaşlar.

öss ye az bir zaman kaldı. Ben de bir elekt. teknisyeni ve ünv hazırlanan biri olarak sizlerin tecrübelerinizi bekliyorum.

teknik lise mezunu olduğumdan ünv. de sadece 4 yıllık olarak elekt öğretmenliği bölümünü seçebiliyoruz.

ben 2. öğretim seçmeyi düşünüyorum. ve gündüzleri çalışmayı sizce nasıl olur ? hem ünv hem iş ?

hem 4 yılda okulu bitirmek hem de 4 yılda kendimi daha iyi geliştirmek istiyorum. iş hazır.

sizce nasıl olur ???

çok komik bir soru gideceğin okula şehire gireceğin derslere hocalar vs vs bide en önemlisi sana bağlı olan bişey bu bence biz değil herkesten çok sen bilirsin ama bu yapan bir çok arkadaşımda vardı örnek istiyoırsan dönem uzunatnlar oldu bazıları daha çok başarı oldular bölum ile ilgili çalıştıkalrında dolayı bazıları derslerde uyukladı insana bağlı bir değişken bide başka bir konu daha var okuğunda iş bulabilence mi veya mezun olduktan sonra teknik eğitimelrin hepsi şikayetçi belki bu kadar emeğine değmeyecek senin için hayırlısı olsun

sayın blue

ben marmara elektrik öğretmenliği 2006 mezunuyum. ben ikinci öğretim okuduum. eğitimin devam ederken mesleki bi iş bulup kendini geliştirebilirsen senin faydana olacaktır. hem iş hem okulu beraber götürebilirsin. ama şunu da unutmamak lazım kendini ne kadar geliştirirsen geliştir özel sektör müh. unvanı alamazsın bunu da unutmayalım lütfen...

bence üniverste okuma
hemen askere git
askere gideceğişn süre için de parayı sorun etmeden iş hayatına atıl
askerden gelinçe hem çalış
hende oklu

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,984
Son üye
riki35