Ekranlı PLC Var mı?

EP1n314R-EP1n314T ALMER OTOMASYON erşen elektik ten bulabilirsin 1 de XP3-EKRANLI PLC

GLOBAL ELEKTRONİK&OTOMASYON global otomasyondan bulabilirsin hesaplıdır da.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
EP1n314R- bu cihazı denedim ekranı çok küçük geldi bana ama xp3 merak ettim
ekranıda iyi gördüm ama tabiki birde makinada takıp denemek isterim bu ebatlara yakın başka plc varmı acaba .

beckhoff a bakmanı öneririm ekranlı olanlarını gördüm ama tuştakımı olan varmı bilmiyorum

kac giris kac cikis lazım ?
kac analog giris olucak ?
analog cıkıs istiyormusun ?
aylik kac adet istiyorsun
yerli olarak uretelim ucuza olur
ozelden cevap yazarsan konusuruz detaylari

eger unitronics istersen
Unitronics M91-2-R6C
Net Fiyat: 330 YTL
SIFIR KUTUSUNDA

benim aradığım standart bir ürün bir adet enkoder okutup motoru sağ sol dönüş sayısı gireceğim ekrana yani çok fonksiyonel olması şart değil anolog hiç yok mesala xp3 bu işte yeterli olur sanırım

Iyi akşamlar imalatını kendimin yaptığı pozisyon kontrol cihazları var 1 eksen sürebilirsiniz
CİHAZ HEM EKRAN HEP PLCDİR AYNI ZAMANDA TUŞTAKIMIDA MEVCUTTUR
BİR DİĞER HOŞ TARAFINI BİLGİSAYARIN SERİ PORTUNDAN SIRALI ÖLÇÜ ALIMI YAPABİLMEKTEDİR TABİ DELPHİDE YAZDIĞIM BİR EXE SAYESİNDE GİRİŞ VE ÇIKIŞLAR AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR:
ileri out
geri out
hızlı out
pozisyona ulaşıldı out
2 adet harici çıkış out

encoder a ınput
encoder b ınput
kalibrasyon ınput
sayma swiç ınput

ihtiyacı olan arkadaşlar
0532-725-09-96 nolu telefondan benle temasa geçebilirler...

Son düzenleme:
Ben Yeni bir ürün önereceğim.Adı sigmatek.Özellikle makinacıların yoğunlukla kullandıgı bir ürün.Avusturya menşeili bi şirket tarafından yapılıyo.

Hem ekran hem plc.ve inanılmaz hızlı.Nedeni ise yazılım şirketi olduklarından dolayı ürünlerinde işletim sisteminin windows ce yerine kendi yaptıkları işletim sistemini kullanmaları..
ayrıcaa plc ye farklı bir bakış açısı getirerek object oriented ile programlanması.
C++ ,pascall karışımı bir dille program yazılıyo ve kolay bir şekilde çok esnek programlar yapabiliyorsun. Ürünlere bakabilirsin..
SIGMATEK Automation - Industrielle Steuerungen und Automatisierung

meraba çizgi mühendisliğin kendi üretimi artech plc ler var tam senin istediğin gibi üzerinde lcd ekranı tus takımı ve ı/o gırıs cıkıs hepsı uzerınde turk malı netten sitesinden inceleyebilirsin.
Çizgi Mühendislik

Forum istatistikleri

Konular
128,250
Kullanıcılar
450,062
Son üye
elektronikcibirisi

Yeni konular

Geri