Ekat Belgeli Elaman Aranıyor

o sizin yorumunuz arkadaşlar bu işe yıllarını vermiş teknisyenler var birde daha buyıl okul bitiripde işe başlayanlar var üniversite mezunu sizce hangisi daha çok maaş alıyor tecrübemi okul mu

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Slm Şu E.K.A.T Belgesiyle İlgili Forumdaki Mesajlarını Okudum Da Abi Ben 2 Yıllık Elektrik Bölümü öğrencisiyim Şunda E.K.A.T Belgesi Alabilirmiyim okul Devam Edergen Varmı Bir Bilgin

Slm Şu E.K.A.T Belgesiyle İlgili Forumdaki Mesajlarını Okudum Da Abi Ben 2 Yıllık Elektrik Bölümü öğrencisiyim Şunda E.K.A.T Belgesi Alabilirmiyim okul Devam Edergen Varmı Bir Bilgin

lise Elektrik bölümü ise alırsın bence. ama lisede farklı bişey okudun ise yüksekokulun elektrik bölümünü bitirmen gerekiyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,433
Kullanıcılar
450,357
Son üye
HiçBilmiyorum

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri