easywiev panel yardım..

hocam dediğinizi yaptım ama bana macro gibi bişey lazım herhangi bir tetikleme sonucu bir sayfa çıkacak sayfanın üstünde evet butonu ve hayır butonu olacak evet e basınca çıkış verip sayfa kaybolacak hayıra basınca yine sayfa kaybolacak fakat orda bi tmr olacak sonunda tekrar yazı çıkacak taki evet olana kadar plc kısmı ok ama panel kısmı nasıl olacak yardımlarınız için teşekkürler

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
eb8000 yazılımını nerden bula bilirim.

Selam arkadaşlar panelle işgili bişey soracaktım şifreli bir dosya oluşturdum şifreyi vermeden giremiyosun oraya kadar bi sorun yok yalnız şifre yazdığım yerde çarpı işaretlerinin yazmasını istiyorum bu konuda yardım ederseniz sevinirim bu arada kullandığım program mt 6000/8000 serisi şimdiden teşekkürler

soruyu biraz daha açıklayın. Programı upload/download için mi şifre ? yoksa program içerisinde bi sayfaya felan girmek için mi şifreden bahsediyorsunuz ?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri