Easyview MT506LV printer bağlantısı

deniz77

Uzman Üye
Arkadaşlar , Easyview MT506LV hmi panele rs232 girişli bir etiket (mobil) yazıcı bağlayabilirmiyiz? Haberleşme nasıl olur? Böyle bir uygulama yapıpta çıktı alan varmı?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
MT8000 panelde denemıstım.Bazı yazıcı modellerı ile uyumlu.Panelin USB cıkışına baglıyorsun ve ekrana uyarladıgın yazdırma butonuna basıldıgı zaman ekranı tamamı ıle yazdırıyor.MT 506 panellerde de yazıcıya baglama ozellıgı var ama tam olarak hatırlamıyorum.Eger MT8000 kullanacaksan yardımcı olabılırım.

İlgin teşekkürler , elimde mt506lv var. MT8000 pahalı. Delta DOP-B alıcam zaten. Deltada AE serisi mt8000 gibi ama AE seriside pahalı artı birde printer modülü kullanmak gerekiyor. Artık 2 sinden birinden deneye deneye yapıcaz. Ama hem mt506lv ye hemde dop-b panele etiket yazıcı bağlayıpta çıktı alan yok galiba ben bulamadım. Normal yazıcı bağlayan varda ama mt506lv de böyle bir örneğe rastlamadım.

printer bağlayabileceğin bir easyview ile DOP-B aynı fiyatlardan. Üstelik easyview ın arayüz programı deltaya göre çok daha kolay...

uffuk arkadaşım , bu hangi modeli easyview' in? MT8000 in indirimli fiyatı bile 1350$. Galiba MT8000 serisi dışında bir modeli çıkmıyor. Sende eski serilerden arıyordun bir ara. Uygun modeli söylersen bir araştırayım.

Merhaba,
Aşağıdaki printer lar ile MT8000/MT6000 EasyView panelleri haberleştirebilirsiniz. Ayrıca MT506L de yaptığınız programı translate ederek MT8000/MT6000 serisi panellere atabilirsiniz. MT6070i serisi panelin satış fiyatı 335 $ civarında. Ayrıntılı bilgi için EasyView Türkiye yetkili satıcısı ÖZDİSAN ı arayabilirsiniz.

Hepsiburada.com : HP PHOTOSMART C4480 ÇOK FONKSİYONLU YAZICI (Q8388) | Bilgisayar 77$
Hepsiburada.com : HP OFFICEJET PRO 8500 ÇOK FONKSİYONLU YAZICI CB022A | Bilgisayar

Hepsiburada.com : HP DESKJET F4280 ÇOK FONKSİYONLU MÜREKKEPLİ YAZICI (CB656B) | Bilgisayar

Hepsiburada.com : HP OFFICEJET J4580 ÇOK FONKSİYONLU YAZICI CB780A | Bilgisayar

Hepsiburada.com : HP DESKJET D2560 YAZICI (CB671B) | Bilgisayar 57$

Hepsiburada.com : HP DESKJET F4280 ÇOK FONKSİYONLU MÜREKKEPLİ YAZICI (CB656B) | Bilgisayar

irfan1977 arkadaşım , MT6070i serisi paneli inceleyim. Tavsiyen için teşekkür ederim. Ancak senin vermiş olduğun yazıcılar mobil etiket yazıcı değil ve çok büyükler. Ben taşınabilir , baskı ve grafik yazdırmayı destekleyen bir etiket yazıcıyı bağlamayı düşünüyorum. MT506LV ye veya MT6070i serisine etiket yazıcı bağladınızmı?

ugrastigin isi pek bilen olmaz ben yaptim yillar once mt506 ile ama bu konuda ozdisan ankara ile gorusmen lazim.uzun is

ulasankara arkadaşım ,nasıl bir yazıcı kullanmıştınız bu işte? baskı ve grafik yazdırmayı destekleyen bir etiket yazıcımıydı kullandığınız?

dostum senin bu yazıcıya HMI üzerinden bi şeyler yollaman zor iş. bunu plc üzerinden yapmn daha klay olur.
mt500 serisi ile bu imkansız gibi.
ancak mt8000 serileri ile uygun protokolü yratabilirsen bu mümkün olabilir.
bende çıktılarımı plc üzerinden yazdırıyorum....

Forum istatistikleri

Konular
128,245
Kullanıcılar
450,052
Son üye
Fatihkaya00

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri