Easy View panel

irfan1977

Üye
Easy View paneller hakında teknik bilgi ve döküman konularında yardımcı olabilirim. AYRICA DÖKÜMANLAR İÇİN :: OZDISAN ELEKTRONIK :: Türkiye 'nin en büyük komponent distribütörü sitesinden Destek bölümüne bakabilirsiniz. Özdisan ftp adresinin kullanıcı adı ve şifresi misafir dir.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
merabalar ben almayı düşünüyorum.sizce nasıl özdisanı bana da önerdiler fiyatları hakkında diyerlerine göre nasıl acaba.
ilginiz için teşekkürler.

Merhabalar

Easyview MT500 serileri 256 renk ile sınırlı ekranlar. Oysa ENDA paneller oldukça kaliteli 65538 renk destekleniyor ve 350$ Liste fiyatı var. Yani yaklaşık 270$ civarlarında alabiliyorsunuz. Herkeze tavsiye ederim. Ben kullanıyorum ve çok memnunum.

MT500 serileri panellerin 256 renk olduğu doğrudur ama MT500 serisi paneller artık üretimden kalkan panellerdir.Onun yerine artık MT8000 ve MT6000 paneller üretilmektedir ve fiyat olarak aralarında çok fark yoktur. MT8000/MT6000 panellerde ethernet portu, USB port, RS232/RS485 com port, ayrı iki plc ile haberleşebilme, 65538 renk, X serilerinde video oynatabilme, klavye ve mause takabilme, ses çıkışı ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

MT500 serileri panellerin 256 renk olduğu doğrudur ama MT500 serisi paneller artık üretimden kalkan panellerdir.Onun yerine artık MT8000 ve MT6000 paneller üretilmektedir ve fiyat olarak aralarında çok fark yoktur. MT8000/MT6000 panellerde ethernet portu, USB port, RS232/RS485 com port, ayrı iki plc ile haberleşebilme, 65538 renk, X serilerinde video oynatabilme, klavye ve mause takabilme, ses çıkışı ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Selam,

Dostum bu MT6000 serisini kullanmayı düşünüyorum ancak özdisan'ın sitesine baktım bu seri görünmüyor. Bende Weintek'in kendi sitesinden baktım. T, I ve X serileri görünüyor. Bana video oynatma ve ethernet port elzem değil. (Gerçi fiyat uygunsa neden olmasın) ve büyüklüğü 5.7" den büyük 10.4" den küçük, renkli olması lazım. Bana tam model adı ve yaklaşık fiyatını söyleyebilir misin?

Analyzer

Selam,

Kendi soruma kendim cevap vereyim. Benim istediğim özellikteki ürün MT6070iH olarak geçiyor. Yaklaşık fiyatı da 300 dolarlar seviyesinde.

Analyzer

s7 200 modül hakkında ve pr transmitter hakkında bilgisi olan varmı

bilgisi olan var da konu ile alakasını anlayamadım ?
easyview a s7-200 mü bağlatmak istiyorsunuz ?
yada pr (pressure) olarak algıladığım transmitter ile neyi ölçmek nereye bağlanmak istiyorsun ?

arkadaşlar yaklaşık bir önce özdisan dan 6070 ih aldım ve teknik destek olarakta çok memnunum gerek çok takıldığım yerde yanlarına giderek gerekse telefonla yardımcı oluyorlar .easy view almayı düşünen arkadaşlar özdisanı teknik destek olarak 10 üzerinden 10 veririm...ve 6070ih eğer OP programlamaksa amaç inanın çok iyi..

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri